Selmanoğlu Esnaf Ziyaretlerini Sürdürüyor

Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, Gazi Caddesi esnaflarıyla bir araya gelerek sıkıntılarını dinledi.

Esnaf ziyaretlerinde Özel Kalem Müdürü Akın Şatıroğlu, Başkan Selmanoğlu'na eşlik etti. Belirli aralıklarla esnafları ziyaret ederek onlarla sohbet etme imkânı bulduklarını ifade eden Başkan Selmanoğlu, her zaman için esnafın yanında yer aldıklarını söyledi.Gazi Caddesi esnafları ise Başkan Selmanoğlu'nun bu nazik davranışından dolayı kendisine teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Vatandaş ve esnafla bir süre sohbet eden Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, zaman zaman bu tür ziyaretleri gerçekleştirdiğini belirterek, görev yaptıkları süre içerisinde daima vatandaşa yakın bir duruş sergilediklerini ifade etti.Başkan Selmanoğlu konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Belirli aralıklarla şehrimizde esnaflık yapan hemşerilerimizin yanına giderek kendilerinin çayını içiyor ve onlarla sohbet ediyoruz. Bu şehir hepimizin. İlimizin ekonomik anlamda gelişmesine katkı sağlayan esnaf kardeşlerimiz her zaman için bizlerin başının üstündedir. Onların sıkıntıları bizlerin sıkıntılarıdır. Bu şehirde kazanan ve yatırımını yine bu aziz diyara yapan kıymetli esnaflarımızın her zaman yanında olacağımızı belirtiyor, kendilerine bol kazançlar temenni ediyorum."

Kaynak: Bültenler
27 Kasım 2012 Salı 16:27

Son Dakika