Sembolizm ve Algı Yönetimi

Sembollerin dilini öğrenmek ve kadim bilgeliğin kapısını aralamak, kendimizi tanımak için sihirli bir yolculuğu başlatmaktır.

Sembollerin dilini öğrenmek ve kadim bilgeliğin kapısını aralamak, kendimizi tanımak için sihirli bir yolculuğu başlatmaktır... Kollektif bilinçaltımızda yer alan ve açığa çıkmak için bekleyen bu semboller, bu workshop aracılığıyla bize sunuyor ve içimizdeki "bilge"yi uyandırmak için yüzyılların ötesinden bugüne sesleniyor...

Bu kursun başlıca konuları

 Sembol Nedir?

 Arketip Nedir?

 Semboller Bizi Nasıl Etkiler?

 Pagan ve Ezoterik Semboller

 Ezoterizme giriş

Algı nedir? Algı Yönetimi nedir?

Propaganda nedir?

Bilindışı yöntemleri nasıl etkiler? Nasıl karşı koyabiliriz? 

Olacağı gibi, bu workshop boyunca, kadınlık ve erkeklik sembolleri, narsisizmin ve şizofrenin  sembolleri, kişinin kendini değersizleştirmesinin sembolleri ve çağımızın en büyük sorunu olan kronik mutsuzluğumuzun sembolleri de olacak.

Ayrıca çağımız damgasını vuran algı yönetimi ve propaganda konuları da detaylı işlenecek. 

Bilinç dışına semboller ve algı yönetimi araçları ile gelen saldırılara bilinçli aklımızın kurallarının dışında kaldığından bunlara karşı koyabilmemiz için büyük bir farkındalık gerekmektedir.

Bu farkındalık, hem bu algı oyunlarına karşı koyabilmeyi sağlamakta hem de günlük hayatta daha etkili bir iletişimi sağlamaktadır.

Kapitalizmin en büyük araçlarından olan algı yönetimini bilmek aslında insanın doğasına uygun bir yaşamın da anahtarı olmaktadır. Bu sayede irademize de sahip çıkabilir, toplum içinde bir köle olmanın önüne geçebiliriz.

Dünya, insanlığa ve insan onuruna aykırı bir yöne giderken bu tür algı oyunlarına karşı koymanın tek yolu olan bu farkındalık için biraz çaba ve bilgi hemen yolumuzu aydınlatmaya başlayacaktır.

Eğitim Yeri                    : Aqua Yaşam Kişisel Dönüşüm Merkezi

Eğitmen                         : Erhan Altunay

Eğitim Tarihi                  : 27 Kasım Pazar

Eğitim Saati                   : Saat 10: 30-17: 30

Eğitim Süresi                  : 1 Gün

Eğitim başvurusu için    

İletişim                          : iletişim@aquayasam.com

                                         0530 516 12 00

                                         0216 565 96 38

Kaynak: Etkinlik.io

26 Kasım 2016 Cumartesi 21:34

Dönüşüm