Şenol Güneş'ten sponsor esprisi: Eskiden Mercedes hayalimiz olurdu

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, Mercedes-Benz Türk ile yapılan sponsorluk anlaşmasında konuştu. Güneş, bundan sonraki her turnuvada yer almak istediklerini söyledi.

Mercedes-Benz Türk ile Türkiye Futbol Federasyonu arasında imzalanan sponsorluk anlaşmasında A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş de açıklamalarda bulundu.

ŞENOL GÜNEŞ'TEN Mercedes ESPRİSİ

Kendisine verilen maket otobüsle ilgili olarak konuşarak sözlerine başlayan Güneş, "Çocukken hep hayalimdi. Bir tane otobüsüm olsun derdim. Bugüne kısmetmiş" dedi. Güneş'in sözleri salonda gülüşmelere sebep oldu. Mercedes yıldızının anlamıyla ilgili olarak da konuşan Güneş, "Eskiden Mercedes hayalimiz olurdu. Çok şükür şimdi alabildik. Mercedes yıldızının anlamı; havada, karada, denizde demek. Biz de onlar gibi her yerde olmak için çalışıyoruz. EURO 2020'de yer almak istiyoruz, ardından da Dünya Kupası'nda mücadele etmek istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Şenol Güneş'ten sponsor esprisi: Eskiden Mercedes hayalimiz olurdu - Son Dakika Spor
Sakatlanan Dorukhan gözyaşlarına boğuldu, Burak Yılmaz teselli etti Sakatlanan Dorukhan gözyaşlarına boğuldu, Burak Yılmaz teselli ettiMurat Uçar maçın ardından eski hocası Hüseyin Eroğlu'na saldırdı Murat Uçar maçın ardından eski hocası Hüseyin Eroğlu'na saldırdıNecip Uysal'dan sakatlanan Dorukhan'a: Ne oldu lan Necip Uysal'dan sakatlanan Dorukhan'a: Ne oldu lanKulüp başkanı çılgına döndü! Kırmızı kart gören oyuncusunu dövdü Kulüp başkanı çılgına döndü! Kırmızı kart gören oyuncusunu dövdü

Kaynak: İHA

07 Ekim 2019 Pazartesi 13:34

Mercedes Benz, Şenol Güneş, Mercedes, Spor
YORUMLAR (5)
  • Hatayspor : Eeeyyyy şenol,şükür saraçoğlu stadında krılmayan kafana yalandan dikiş attirdin sahtekar.şimdi adammi oldun, sen ay-yıldız milli takımımıza layik degilsin eeeyyyy şenol.
    Cevap Yaz 29 5 Yayından Kaldır
  • HAK HUKUK ADALET : Şenol geç kaldın Ankarada ki babadan saraylı Almanyadan 4 adet Mercedes maybec pullamam sipariş etti ! Toplam değeri 80 milyon eski parayla 80 tirilyon ! Saraydakinin keyfi yerinde gıcır ! Enflasyonmuş , pahalılıkmış , işsizlikmiş , parasızlıkmış umurunda değil ! Ooooohhhh gelsin devletin paraları ! Sahi Berat damat ne güne duruyor ? Açıyor telefonu damat bana para gönder ! iş bitiyor ! Zavallı Türkiye ! Zavallı millet bu babadan saraylıdan medet umuyor !!!
    Cevap Yaz 12 3 Yayından Kaldır