Serdar Aziz, Bugün Galatasaray'la Sözleşmesini Feshedecek

Fenerbahçe'nin anlaştığı Serdar Aziz, bugün Galatasaray'la olan sözleşmesini feshedecek.

Ezeli rakibin stoperi Serdar Aziz'de işlem tamam. Devre arası transfer döneminin başlangıcından bu yana yürütülen görüşmeler sonuçlandı. Başarılı stoperin menajeri Haluk Canatar, Sarı-Kırmızılı kulüple anlaşmaya vardı. Serdar, 2.6 milyon euro alacağına karşılık sözleşmesini feshetti. G.Saray ile geçen sezon şampiyonluk yaşayan Serdar'ın mukavelesi 2020'de bitiyordu. 28 yaşındaki oyuncuyu 4 yıl Fenerbahçeli yapacak şartlarda da anlaşıldı.

"BUGÜN SÖZLEŞMEYİ FESHEDERİZ"

Dün konuşan Menajer Haluk Canatar, "G.Saray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay'la görüştük. 'F.Bahçe anlaşacağız.' dedik. Bir değerlendirme yapalım dediler. Yarın (bugün) G. Saray ile sözleşmeyi feshederiz diye düşünüyorum. Serdar'ın çok uzun süreli birikmiş alacakları var. Biz hukuki süreç başlatmadık." ifadelerini kullandı.

(Akşam)

Serdar Aziz, Bugün Galatasaray'la Sözleşmesini Feshedecek - Son Dakika Spor
25 Ocak 2019 Cuma 10:20
YORUMLAR (7)
  • fb. li : gs yi bu sıkıntıdan kurtarmaya ne gerek var, bırakın gs bu parayı odesın kı fb gıbı olsun bıraz sıyası dusunmek lazım fb nın parasıyla adamlar rahatlayacaklar. ali koc sınıfta kaldın.
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Marcos do Nascimento Texeira : 2,6 milyon avrodan kurtuluyoruz.ister fb alsın istar bjk sorun değil.bizden uzak olsun yeter.
    Cevap Yaz 18 2 Yayından Kaldır
  • Memleketim : Ne önemli futbolcuymus. Fenerbahce transferi gerceklesirse. Yuvama döndügüm icin mutluyum der.
    Cevap Yaz 5 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika