Şereflikoçhisar'da Esnaf Odalarından Teröre Kınama

Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine (ANKESOB) bağlı Şereflikoçhisar'daki bazı meslek odaları, terör olaylarını kınadı.

Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine (ANKESOB) bağlı Şereflikoçhisar'daki bazı meslek odaları, terör olaylarını kınadı.
Şereflikoçhisar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Çetin, Şoförler Odası Başkanı Mustafa Alıcı, Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Mithat Şen ile Ağaç ve Maden İşleri Odası Başkanı Cavit Aktay, ortak basın açıklaması yaptı.
Çetin, yaptığı konuşmada, terörün her türlüsünü lanetlediklerini belirterek, "Esnafımızı ziyaret edeceğiz, çarşımızı Türk bayraklarıyla donatacağız, iş yerlerimizi de açacağız, sokaklara da çıkacağız" dedi.
Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Mithat Şen ise Ankara'da yaşanan terör saldırılarına değinerek, "Bu saldırılara tepki olarak birlik ve beraberlik içerisinde iş yerlerimizi açmalıyız. Terörü şiddetle kınıyorum" diye konuştu.
Şoförler Odası Başkanı Mustafa Alıcı, ülkenin birlik ve beraberliğine göz dikmiş terör odaklarını şiddetle kınadığını vurguladı.
Ağaç ve Maden İşleri Odası Başkanı Cavit Aktay, yaşanan tüm saldırıları şiddetle kınadığını ifade ederek, tüm şehitlere rahmet diledi.

Kaynak: AA

30 Mart 2016 Çarşamba 14:04

Mustafa Alıcı, Şereflikoçhisar, Politika, Güncel