Hürriyet

Sergen Yalçın'ın yardımcılarından Çağdaş Atan: Özrü kabul etmek büyüklüktür

Sergen Yalçın'ın yardımcılarından Çağdaş Atan, yıllar önce Beşiktaş hakkında söylediği sözler nedeniyle özür diledi. Çağdaş, '26 yaşımda futbolcuyken yaptığım bir hata bir daha önüme çıksın istemem. Özrü kabul etmek büyüklüktür. Saygılar' ifadelerini kullandı.

Beşiktaş'ta Abdullah Avcı'yla yolların ayrılmasının ardından siyah-beyazlı kulüp, Sergen Yalçın'ı resmi olarak açıklamaya hazırlanıyor. Sergen Yalçın'ın yardımcılarından Çağdaş Atan, sosyal medya hesabından çarpıcı bir açıklama yaptı.

Atan'ın paylaşımında "Sergen Hocanın bu transferi gerçekleşir gerçekleşmez ama ben artık 40 yaşında bir teknik adamım 26 yaşımda futbolcuyken yaptığım bir hata bir daha önüme çıksın istemem. Özrü kabul etmek büyüklüktür. Saygılar" ifadeleri yer aldı.

"BEŞİKTAŞ BENİM İÇİN BİTMİŞTİR" DEMİŞTİ

Çağdaş Atan, bir dönem Beşiktaş'ta forma giymiş ve ayrıldıktan sonra 'Beşiktaş benim için bitmiştir. Zaten Beşiktaş formasını giymek istemiyorum. Beşiktaş 10 sene şampiyon olamaz" şeklinde açıklamalarda bulunmuştu. Bir süre sonra ise bu sözlerinden ötürü özür dilemişti.

Sergen Yalçın'ın yardımcılarından Çağdaş Atan: Özrü kabul etmek büyüklüktür - Son Dakika Spor

Kaynak: Hürriyet

27 Ocak 2020 Pazartesi 20:41

Abdullah Avcı, Sergen Yalçın, Çağdaş Atan, Beşiktaş, Spor, Son Dakika
YORUMLAR

Son Dakika