Okul servisinin şoförü yolda yürüyen kadını taciz etti, o anlar kameraya kaydedildi

Beyoğlu'nda cadde üzerinde yürümekte olan bir kadına sözlü tacizde bulunan servis şoförü, tacize uğrayan kadın tarafından cep telefonu kamerası ile görüntülendi. Görüntülerde servisin aynı zamanda öğrenci taşımak içinde kullanıldığı görüldü.

Beyoğlu'nda kaldırımda yürüyen bir kadına laf atarak sözlü tacizde bulunan servis şoförü cep telefonu kamerasınca kaydedildi.

Olay, Beyoğlu, Kasımpaşa'da dün öğlen saatlerinde yaşandı. Edinilen bilgiye göre, cadde üzerinde yürüyen Dilek K. isimli kadının arkasından gelen servis minibüsü yavaşlayarak durdu. Camını açan şoför, Dilek K.'ya gideceği yere götürebileceğini söyleyerek kendisiyle gelmesini istedi.

GÖRÜNTÜLENDİĞİNİ ANLAYINCA PANİKLEDİ

Bu istek karşısında şoka uğrayan kadın cep telefonu kamerasını açarak o anları kayıt altına almaya başladı. Görüntülendiğini fark eden servis minibüsünün şoförü ise paniğe kapılarak aracıyla olay yerinden uzaklaştı. Yolda yürüdüğü sırada tanımadığı bir kişi tarafından sözlü tacize maruz kaldığını belirten kadın ise yaşadığı o anları paylaşarak duruma tepki gösterdi. Görüntülerde servisin aynı zamanda öğrenci taşımak içinde kullanıldığı görüldü.

Okul servisinin şoförü yolda yürüyen kadını taciz etti, o anlar kameraya kaydedildi - Son Dakika
Okul servisinin şoförü yolda yürüyen kadını taciz etti, o anlar kameraya kaydedildi - Son Dakika
Okul servisinin şoförü yolda yürüyen kadını taciz etti, o anlar kameraya kaydedildi - Son Dakika
Kaynak: DHA
16 Eylül 2020 Çarşamba 11:36
YORUMLAR (12)
  • Yavuz sultan selim : o şerefsizin anasını, bacısını, karısı, kızını çok gezdşrmişler, indi bindi yapmışlar heralde, şerefsiz kansız, ulan bu türleri benzin döküp yakacan be, bu ne pislik müsvedde.tüh size ve sizin gibilere.
    Cevap Yaz 27 6 Yayından Kaldır
  • Adalet : Yazık. Şu memlekette ahlak müessesesinin düştüğü duruma bakın. Bayanlar sokaklarda güvenle gezemiyorlar. Hemde müslüman bir ülkede...
    Cevap Yaz 28 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika