Sevdiği Kızdan Karşılık Bulamadı İntihar Etti

Zonguldak'ta lise öğrencisi Ferdi Korkmaz, sevdiği kızdan karşılık alamayınca kendini vurdu. Korkmaz, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesine bağlı Dağüstü köyünde ikamet eden 17 yaşındaki Ferdi Korkmaz, kendisini tabancayla vurarak intihar etti.

SEVDİĞİ KIZDAN OLUMLU CEVAP ALAMADI

Ailesiyle Bursa'da oturan lise öğrencisi Ferdi Korkmaz, Bursa'dan Zonguldak'a dedesinin yanına geldi. Köyde kendisinden bir yaş küçük bir kıza aşık olan Korkmaz, sevdiği kız bu karşılığa olumlu cevap vermeyince iddiaya göre, Ferdi Korkmaz eline geçirdiği tabancayla kendini vurdu. Olaydan sonra jandarma ve 112 sağlık ekipleri geldi. Ambulansla Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi'ne kaldırılan talihsiz genç yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

DUYGULARINI Facebook'TA PAYLAŞTI

Dağüstü köyünde yaşanan bu olay öncesi Ferdi Korkmaz, olaydan saatler önce sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta, "Aşkım sensiz olmuyor, seni seviyorum" diye yazdığı ortaya çıktı. Hayatını kaybeden Ferdi Korkmaz'ın cenazesi Dağüstü köyünde kılınan cenaze namazından sonra aile mezarlığına defnedildi.

Kaynak: İHA

28 Temmuz 2014 Pazartesi 10:53

Facebook, Bursa, Çaycuma, Zonguldak, Politika, Güncel