Sevgili Komşum Filmi

Sevgili Komşum filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Sevgili Komşum filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Şale Apartmanı, içerisinde türlü insanların barındığı bir apartmandır. Herkes tarafından sevilen bir kapıcı, mutlu bir evliliğe sahip bir çift, mahallelinin kedilerinin sevgilisi yaşlı teyze ve meraklı komşular… Günlerden bir gün genç bir kadının hastaneye kaldırılması ve ardından bir başka kadının taşınması apartmanın hareketlenmesine neden olur. Yeni komşu sığınma evinden gelen genç bir kadındır. Sıkıntılı bir geçmişe sahip olan kadın, yeni erkek arkadaşı ile birlikte hayatında yeni bir başlangıç yapar. Kurduğu yeni dünyasında kendisini hiç olmadığı kadar güvende hisseder. Peki gerçekten de güvende midir? Şale Apartmanı’na taşınarak hayatına birçok insanı katan kadın gerçekte kime güvenmelidir?Senaryosunu Onur Ünlü ve Selcan Özgür’ün kaleme aldığı kara komedi türündeki filmin Yönetmen koltuğunda A. Taner Elhan oturuyor. Oyuncu kadrosunda Selin Şekerci, Sezin Akbaşoğulları, Selim Bayraktar, Erkan Can, Emre Altuğ, Serap Matyaş, Ozan Bilen ve Ayşen Gruda gibi isimlerin yer aldığı filmin müzikleri Baba Zula’ya ait.

Yönetmen: A. Taner Elhan
Senaryo: Onur Ünlü, Selcan Özgür, Ali Ömür Ulusoy
Oyuncular: Selin Şekerci, Sezin Akbaşoğulları, Selim Bayraktar, Erkan Can, Emre Altuğ, Serap Matyaş, Ozan Bilen, Ayşen Gruda
Filmin Türü: Komedi
Orijinal Adı: Sevgili Komşum
Yapımcı Firma: TN Yapım
Yapım Yılı: 2018
Yapım Ülkesi: Türkiye
Orijinal Dili: Türkçe
Dağıtıcı Firma: CJ Entertainment Turkey
Vizyon Tarihi: 05.10.2018

Sevgili Komşum Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.
Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.

Kaynak: InterSinema.com
25 Ağustos 2018 Cumartesi 16:54

Son Dakika