Sevgililer Günü Kampanyalarında Lider, Teknolojik Ürünler Oldu

Tüm Türkiye'deki markalar için fiyat/rekabet ve en güncel pazar araştırma hizmetlerini sunan BrandZone, Haberler.com'a özel 14 Şubat Sevgililer Günü kampanyalarını inceledi. Teknolojik ürünler kampanyalarda öne çıkan kategori oldu.

Sevgililer Günü kampanyaları hem firmalar hem de tüketiciler tarafından yoğun ilgi görüyor. Kampanya fiyat takibinin yanı sıra online satış kanalı fiyatlarını da takip eden ve raporlayan BrandZone, Haberler.com'a özel olarak Sevgililer Günü öncesinde düzenlenen kampanyaları inceledi.

TEKNOLOJİK ÜRÜNLER ÖNE ÇIKAN KATEGORİ OLDU

Teknoloji, hiper, indirim, yerel marketler ile telekom, bayi kanalı ve online marketlerin insert, gazete, TV, radyo reklamı ve online banner kampanyalarını ele alan BrandZone verilerine göre; teknolojik ürünler kampanyalarda öne çıkan kategori oldu.

BrandZone verilerine göre;

- MediaMarkt, Sevgililer Günü'ne özel bilgisayarlarda yüzde 30'a varan indirim, Remington ve Arzum saç düzleştirici ve saç şekillendiriciler de kasada net yüzde 30 indirim, tüm ürünlerde sepette yüzde 5 indirim ve Samsung akıllı saatlerde ikinci saatte yüzde 50 indirim kampanyası düzenledi.

- Vatan Bilgisayar, notebooklarda yüzde 18 KDV kadar indirim, televizyonlarda yüzde 20'ye varan indirim, tüm ürünlerde sepette yüzde 5 indirim ve Apple Watch'larda yüzde 10 indirim kampanyası düzenledi.

- Teknosa; tablet alışverişlerinde ikinci tablette yüzde 35 indirim, Apple Watch Series 3 ve 4 akıllı saatlerde 300 TL indirim sunuyor.

- Carrefour & Migros tüm elektrikli küçük ev aletleri ve kişisel bakım ürünlerinde yüzde 25 indirim sunuyor.

- Hepsiburada; vade farksız 9 taksit kampanyası düzenledi.

- Trendyol; Fakir, Tefal, Rowenta ve Philips marka küçük ev aletlerinde yüzde 50'ye varan indirim gerçekleştiriyor.

BrandZone 2019 Şubat ayı Sevgililer Günü kampanya sonuçları:

Sevgililer Günü Kampanyalarında Lider, Teknolojik Ürünler Oldu - Son Dakika
14 Şubat 2019 Perşembe 11:52

Sevgililer Günü, TV, Ekonomi, Güncel