Sevgilisiyle arasındaki yaş farkını gazeteden öğrendiğini söyleyen Onur Ünlü, takipçilerini inandıramadı

Kendisinden 19 yaş küçük olan Hazar Ergüçlü ile aşk yaşayan yönetmen Onur Ünlü, "Hazar'ın yaşını, arada kaç yaş fark olduğunu ben gazetelerden öğrendim" açıklamasıyla şaşırttı.

Başarılı yönetmen Onur Ünlü, kendisi gibi başarısıyla adından söz ettiren kendisinden 19 yaş küçük olan Hazar Ergüçlü ile uzun süredir mutlu bir birliktelik yaşıyor. Aralarındaki yaş farkından dolayı eleştirilerin hedefi olan çiftten Onur Ünlü, sevgilisinin yaş farkını gazetelerden öğrendiğini söyledi.

"YAŞ FARKINI GAZETEDEN ÖĞRENDİM"

Ünlü yönetmen, POSTA'dan Oya Çınar'a konuştu. Ünlü, "Hazar'ın yaşını, aramızda 19 yaş fark olduğunu gazeteden öğrendim. Daha önce üzerine hiç düşünmemiştim. Yaş farkı hesabı yapmamıştım. Hazar ile otururken, konuşurken, film izlerken, dolaşırken kendinden 19 yaş küçük biriyle o şeyleri yaptığını düşünmüyorsun" dedi.

"İNANMADILAR"

Ünlü'nün bu açıklamalarına pek ikna olmayan sosyal medya kullanıcıları "Valla bizde biri biriyle sevgili olunca önce geçmişini araştırıyoruz sonra aralarındaki yaş farkını hesaplıyoruz, Adını da gazeteden mi öğrendin" diye yorumlar yaptılar.

Sevgilisiyle arasındaki yaş farkını gazeteden öğrendiğini söyleyen Onur Ünlü, takipçilerini inandıramadı - Son Dakika Magazin
05 Ekim 2019 Cumartesi 15:11
YORUMLAR (55)
  • Neco : Artık din iman namus haya kalmadı allah din dedinmi gerici bar pafyon cafe tiyatro bale dedinmi demokratiklaik kültürlü oluyorsun böyle şeyler artık türk toplumunda gayet normal karşılanıyor oysa çakmağı çak elini tut öteki taraf bin misli daha sıcak
    Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika