Sevgilisiyle yakalanan Çukur'un yıldız oyuncusu Cihangir Ceyhan, gazetecilerin üzerine yürüdü

Sıfır Bir: Bir Zamanlar Adana'dan Çukur dizisine transfer olan oyuncu Cihangir Ceyhan, sevgilisiyle fotoğrafını çeken gazetecilerin üzerine yürüdü.

İnternet'te fırtına gibi esen Sıfır Bir dizisinde Cio Baba karakteriyle yıldızı parlayan Cihangir Ceyhan, yaptığı hareketle tepki çekti. Ceyhan, kendisini fotoğraflamak isteyen basın mensuplarının üzerine yürüyüp tehdit etti.

GAZETECİLERİ GÖRÜNCE SİNİRLENDİ

Sıfır Bir: Bir Zamanlar Adana dizisinde performansı ile göz dolduran ardından ekranlarda reyting rekoru kıran Çukur'a transfer olan Cihangir Ceyhan, önceki gece sevgilisi ile Karaköy'deki bir mekanda eğlendi. Mekan çıkışı görevlilerden taksi çağırmasını isteyen Ceyhan, gazetecilerin görüntü aldığını fark edince ise sinirlendi.

KAFANI GÖZÜNÜ KIRARIM

Muhabirlerin üzerine yürüyen ünlü oyuncu, "O flaş bir daha patlarsa kafanı gözünü kırarım, o çektiklerini de hemen siliyorsun" sözleriyle tehditler savurdu.

"SANA BU SON UYARIM"

Cihangir Ceyhan, "Şimdi taksiye bineceğim o makine kalkmayacak, sana bu son uyarım" tehdit savurarak sevgilisiyle oradan uzaklaştı.

Sevgilisiyle yakalanan Çukur'un yıldız oyuncusu Cihangir Ceyhan, gazetecilerin üzerine yürüdü - Son Dakika Magazin
10 Ağustos 2019 Cumartesi 15:26

Cihangir Ceyhan, Ceyhan, Çukur, Magazin
YORUMLAR (1)
  • Yaylalı : Bu hayırsızlarları meşhur eden medya şimdi neden linç etmek istiyor?İğneyi siz büyüttünüz şimdi çuvaldız oldu size batmak istiyor...Bunlar sanatçı değil bunlar lakırtı
    Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır