Şevval Sam, Talat Bulut'la Dizide Birlikte Devam Edecek misiniz? Sorusuna 'Maalesef' Cevabını Verdi

Şevval Sam, taciz iddialarıyla gündeme gelen Talat Bulut'la diziye devam edecek misiniz? sorusuna 'Maalesef' cevabını verdi.

Ünlü sanatçı Şevval Sam, Türk müziğinin en büyük seslerinden Müzeyyen Senar'ın hayatından önemli kesitler ve şarkıların yer aldığı "Müzeyyen" isimli tek kişilik müzikal gösteri ile Bodrumluların karşısına çıktı.

"EKİP OLARAK MEMNUN DEĞİLİZ"

Gazetecilere gösterisi sonrası açıklamalarda bulunun Şevval Sam, 'Yasak Elma' dizisine, taciz iddialarıyla gündeme gelen Talat Bulut'un devam etmesine ekip olarak memnun olmadıklarını söyledi.

"MAALESEF" CEVABINI VERDİ

"Yasak Elma" dizisinde Talat Bulut ile beraber aynı dizide başrol oynayan Şevval Sam, Taciz iddialarının ardında tekrar dizide oynayacak olan Bulut için "Maalesef" diyerek şu sözlere yer verdi " Biz işimizin bir şekilde başındayız. Bu işin başlamasını bekleyen kocaman bir ekip var. Bu proje tek bir kişinin değil. Tabi ki de bazı rahatsızlıklarımız var ve bunu da gerekli yerlere bildirdik. Hepimizin sözleşmesi var, sorumlu olduğumuz kocaman bir ekip var. Kafaları kurcalayan bu hikayede adını telaffuz etmek istemediğim mesele halen sonlanmış değil. Bu açıdan da gerçek anlamda vicdanlarda aklanacağı günü bekliyoruz." Bir gazetecinin sonuçta bu sezon beraber çalışacaksınız sorusuna Şevval Sam tek kelimeyle "Maalesef" diyerek cevap verdi.

Şevval Sam, Talat Bulut'la Dizide Birlikte Devam Edecek misiniz? Sorusuna 'Maalesef' Cevabını Verdi - Son Dakika Magazin
22 Ağustos 2018 Çarşamba 09:30

Müzeyyen Senar, Talat Bulut, Şevval Sam, Magazin, Son Dakika
YORUMLAR

Son Dakika