Seydişehir'de Ramazan Bayramı

AK Parti Seydişehir ilçe teşkilatı, vatandaşlarla bayramlaştı.

AK Parti Seydişehir ilçe teşkilatı, vatandaşlarla bayramlaştı.
Teşkilat binasında düzenlenen programda, Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Harun Tüfekci, AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu, Belediye Başkanı Mehmet Tutal, İlçe Başkanı Mustafa Konurer vatandaşlarla tek tek tokalaşıp bayramlarını kutladı.
Burada konuşan Tüfekci, herkesin bayramını kutladığını belirtti.
Birilerinin diğer İslam ülkelerini karıştırdıkları gibi Türkiye'yi de karıştırmanın çabası içerisinde olduklarını dile getiren Tüfekci, şöyle konuştu:
"Sayın Cumhurbaşkanımız huzurumuzu bozmak isteyenlere karşı büyük bir mücadele veriyor. Bizler de kendisine destek olmalı ve onu bu süreçte asla yalnız bırakmamalıyız. Yeni dönemde gönül kazanmanın yollarını aramak zorundayız. Omuzlarımızdaki yükün sorumluluğuyla çalışacağız."
Ülkemiz üzerinde oynanan oyunları bozacaklarını kaydeden AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu da "Referandumdan çıkan sonuç yedi düvele karşı alınan bir sonuçtur ve bana göre başarılı bir sonuçtur." dedi.
Babaoğlu, "Dış güçler Ortadoğu'da oynadıkları kirli oyunları bu defa da Katar üzerinden Türkiye'ye sıçratmaktadır. Fakat amaçlarına ulaşamayacaklar. Mazlumların tek bir umudu vardır. O da Türkiye'den başkası değildir. Dik durmaya devam edeceğiz." diye konuştu.

Kaynak: AA

26 Haziran 2017 Pazartesi 12:54

Harun Tüfekci, Mehmet Babaoğlu, Ak Parti, Seydişehir, Politika, Güncel