Sibel Can, Pembe Elbisesiyle Hayranlarını Büyüledi

Önceki akşam hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatan Sibel Can, pembe kıyafetiyle büyüledi.

Son günlerde sosyal medyada verdiği pozlarla çok konuşulan Sibel Can, önceki gece sevenleriyle buluştu. 48 yaşındaki şarkıcı, pembe kıyafetiyle izleyenleri büyüledi.

ŞARKI SÖYLERKEN GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

2 bin kişilik seyirci topluluğuna müzik şöleni yaşatan Sibel Can, 'Senden Başka Kimsem Yok' isimli şarkısını söylerken gözyaşlarını tutamadı. Can, giydiği derin dekolteli şeker pembesi kıyafetiyle dikkat çekti. Yılların eskitemediği güzel şarkıcı Sibel Can'ı görenler ise yaşını asla göstermediği yönünde yorumlarda bulundu.

"SİZ AİLEMSİNİZ"

Ünlü şarkıcı konserde yaşadığı duyguları, Instagram hesabından şu sözlerle paylaştı;İzlerin sesi, sizlerin sözü, sizlerin şarkıları olmak ne güzel. Sahne evim, sizler ailemsiniz. Alkışlayan elleriniz bana güç, eşlik eden nefesiniz hayat veriyor.

15 Nisan 2019 Pazartesi 13:11

Sibel Can, Magazin
YORUMLAR (69)
  • Sonuna kadar Hak Yolunda : Sibel Can Hanımefendinin Dikkatine: Sev Sevme çok işveli çok Güzel ve Hanımefendi bir Kadın,Kadın Kadın. Üstelik seside güzel. Çok kilolu olunca yaşlı ve alaturka bir Kadın görünümünde oluyor. Hakikaten kilo verince yani vücut kitle endeksinden en fazla 5 kilo fazla olur ise fit modern genç bir Kadın görünümüne sahip oluyor. *************************** Lütfen Adilane şekilde oyunsuz riyasız Hak edene Mazbatasını veriniz. Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır Sonuna kadar Hak Yolunda : Doğru Söze ne denir? Şapka çıkarılır! ?¦?¦?¦?¦?¦ 0 0 Yayından Kaldır
  • Münevver : Renk hoş ama Nerdeyse üst taraf yok gibi bakarken tedirgin oldum heran bir tarafları gözükecekmiş gibi Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız