Sıla Dizisinde Yan Rol Görevi Üstlenen Engin Altan Düzyatan, Şimdilerde Milyonlar Kazanıyor

Şimdilerde Diriliş Ertuğrul'un başrolünde oynayan ve milyonlar kazanan Engin Altan Düzyatan'ın bir dönemin efsane dizisi Sıla'da yan rol görevi üstlendiği ortaya çıktı.

Şu sıralar reyting rekorları kıran 'Diriliş Ertuğrul'da fırtınalar estiren Engin Altan Düzyatan'ın 'Sıla' dizisinde rol aldığı ortaya çıktı.

ŞANS YÜZÜNE GÜLDÜ

Cansu Dere ve Mehmet Akif Alakurt'un başrolünde oynadığı 'Sıla' dizisi, hatırlanacağı üzere bir döneme damga vurmuştu. Bu dizide boy gösteren birçok ismin yıldızı parlamış ve daha sonra rol almıştı. Bunlardan biri de Engin Altan Düzyatan'dı.

ŞİMDİLERDE DİRİLİŞ'TE BOY GÖSTERİYOR

'Sıla' dizisinde gazeteci rolünü canlandıran Düzyatan, burada gösterdiği performansla oyunculuk kariyelerinde büyük atılım gerçekleştirmişti. Bu dizinin ardından birçok sinema filminde rol alan yakışıklı oyuncu, şu sıralar Diriliş Ertuğrul dizisinde boy gösteriyor.

Engin Altan Düzyatan'ın Sıla dizisinden görüntüleri;

Sıla Dizisinde Yan Rol Görevi Üstlenen Engin Altan Düzyatan, Şimdilerde Milyonlar Kazanıyor - Son Dakika Magazin
06 Mart 2018 Salı 14:25
YORUMLAR (17)
  • ipek : ya Allah aşkına adamın kabiliyetinin siyasetle ne ilgisi var dizi trtnin dizisi diye çamur atmayın hem trt de devletin kanalı hempimizin devletinin niye batıyor size?? engin altan hem yaşantısıyla hem kişiliğiyle de mükemmel bir insan takip ediyoruz.oyunculuğunu hiç demiyorum.Lütfen eleştiri yaparken asıl siz siyaseti gerekli gereksiz karıştırmayın.seviyoruz hem trtyu hem reisi hemde DİRİLİŞİ
    Cevap Yaz 13 2 Yayından Kaldır
  • volkan : Kimin damadı olduğu önemli değil şuan oyunculuğun hakkını veriyor mu, önemli olan bu, Bence veriyor ki bu dizi 4 sezondur zirvede.
    Cevap Yaz 12 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika