Şarkıcı Sıla, Konserinde Hayranıyla Şarkı Söyledi

Adana'da konser veren Sıla, şarkılarına eşlik eden hayranını sahneye davet etti. Sıla'nın yanına gelen genç kadın, 'Hep yanındayız, kadının her zaman ayakta dimdik durduğunu gösteren erdemli insan' diyerek şarkıcıya uzun uzun sarıldı.

Sanatçı Sıla Gençoğlu, Adana'da Çukurova Üniversitesi Mithat Özsan Açık Hava Amfisinde sevenleri ile buluşup şarkılarını seslendirdi. Gençoğlu konser verdiği sırada Ayşenur isimli bir hayranının bütün şarkılarına hiç ara vermeden eşlik ettiğini görünce onu "Orada söylemekle olmaz buraya gel" diyerek sahneye davet etti ve çok sevilen bir şarkısını hayranına söyletti.

"HEP YANINDAYIZ"

Gençoğlu hayranı şarkı söylerken de onu cep telefonu kamerasıyla görüntüledi. Şarkı bittikten sonra Gençoğlu'nun hayranı, "Hepiniz adına bir kez daha sarılayım mı çok seviyoruz değil mi, hep yanındayız değil mi, kadının her zaman ayakta dimdik durduğunu gösteren erdemli insan. Tüm kalbimle hepiniz için sarılıyorum" diyerek Sıla Gençoğlu'na sarıldı. Sahnede birlikte şarkı söyleyen Sıla ve hayranı dinleyicilerden büyük alkış aldı.

Ahmet Kural'LA MAHKEMELİK OLDULAR

Bu durum Gençoğlu'nun bir süre aşk yaşadıktan sonra darp, hakaret ve tehdit ettiğini ileri sürerek mahkemeye verdiği Ahmet Kural ile yaşadıklarını hatırlattı. Ünlü sanatçı Ahmet Kural ile Sıla Gençoğlu arasında yaşanan bu olaylar sonucunda ise İstanbul 60. Asliye Ceza Mahkemesi 22 Nisan tarihli duruşmada, şarkıcı Sıla Gençoğlu'na karşı hakaret, tehdit ve kasten yaralama suçlarını işlediği iddiasıyla oyuncu Kural'a 1 yıl 4 ay 20 günlük hapis cezası vermiş ve bu cezayı ertelemişti. Kural'ın avukatı ise savcılığa cezanın tehdit ve hakaret kısmından dolayı alınan 11 ay 20 gün hapis cezasının kaldırılması için başvuru yapmıştı.

Şarkıcı Sıla, Konserinde Hayranıyla Şarkı Söyledi

Kaynak: İHA

06 Mayıs 2019 Pazartesi 07:42

Adana, Sıla, Magazin
YORUMLAR