Anonslar da durdurmadı! Şile'de, yasakları dinlemeyen binlerce vatandaş plaja akın etti

Kurban Bayramı tatilini İstanbul'da geçiren binlerce vatandaş bayramın ikinci gününde Şile'deki plaja akın etti. Dev dalgalar nedeniyle uyarı yapan cankurtaranları dinlemeyen vatandaşlar gizli gizli denize girdi.

Havanın güzel olmasını fırsat bilerek yüzmek isteyen binlerce vatandaşın Şile Plajı'nda oluşturduğu yoğunluk ise havadan görüntülendi.

DEV DALGALARIN ARASINDA DENİZE GİRDİLER

Kurban Bayramı tatilini İstanbul'da geçiren binlerce vatandaş Şile'de denize girerek serinledi. Şile'deki bayram yoğunluğu havadan görüntülenirken tatilcilerin dev dalgalar arasında denize girmesi dikkat çekti.

Plajdaki tatilcilerin bazıları suyun soğuk olması sebebiyle kumsalda güneşlenirken bazılar ise dev dalgalar arasında denize girmeyi tercih etti.

UYARILARA RAĞMEN GİZLİCE GİRDİLER

Cankurtaran ekipleri vatandaşları denizde açılmamaları konusunda uyardı. Ancak cankurtaranların uyarılarına rağmen vatandaşlarımız denize gizli gizli girmeye çalışıyor.

"ÇOK KALABALIK VE SOĞUK"

Maltepe'den denize girmek için gelen Ercan Özer, "Çok kalabalık ve çok soğuk. Bugün aşırı soğuk denize giremiyoruz hatta. Ama iyi kafa dinliyoruz. Maltepe'den geliyoruz. Biraz tatil yapalım. Dışarıya çıkamadık. İstanbul'da değerlendirelim dedik" ifadelerini kullandı.
Erdal Ünger ise, "Şuan biraz soğuk gibi biz giriyoruz ama çocuklar giremiyor denize. Tatili de böyle değerlendirelim diyoruz" şeklinde konuştu.

Anonslar da durdurmadı! Şile'de, yasakları dinlemeyen binlerce vatandaş plaja akın etti - Son Dakika

Kaynak: İHA

12 Ağustos 2019 Pazartesi 15:19

Kurban BayramıCankurtaranErcan ÖzerDalgalarİstanbulMaltepeŞile
YORUMLAR