Otomobiliyle köpeği metrelerce sürükleyen vicdansız sürücünün savunması "pes" dedirtti

Silivri'de bir sürücü, aracının arkasına bağladığı köpeği yolda metrelerce sürükledi. Yoldan geçen diğer sürücüler tarafından durdurulan vicdansız şahsın savunması ise "pes" dedirtti. Sürücü, "Yazlığıma götürüyorum. İçeride bir hayvan daha var. Hasta. O yüzden bağladım" dedi.

İstanbul Silivri'de bir kişi aracına iple bağladığı köpeği yolda metrelerce sürükledi. Otomobil yoldan geçen diğer sürücüler tarafından durduruldu. Yaralı köpek olay yerinden kaçarken vicdansız sürücü hakkında başlatılan re'sen soruşturma kapsamında para cezası kesildiği öğrenildi. Vicdansız sürücünün kendisini "Yazlığıma götürüyorum. İçeride bir hayvan daha var. Hasta. O yüzden bağladım" diye savunması ise akıllara durgunluk verdi.

PARA CEZASI KESİLDİ

Vicdansız şahıs, "Yazlığıma götürüyorum. İçeride bir hayvan daha var. Hasta. O yüzden bağladım" dedi. Yaralı köpek diğer sürücüler tarafından kurtarıldıktan sonra kaçarken sürücü hakkında başlatılan re 'sen soruşturma kapsamında para cezası kesildiği öğrenildi. Öte yandan köpeğin sürüklendiği ve sürücünün açıklama yaptığı anlar ise başka bir sürücü tarafından cep telefonu kamerası ile görüntülendi.

Otomobiliyle köpeği metrelerce sürükleyen vicdansız sürücünün savunması "pes" dedirtti - Son Dakika
Kaynak: DHA
16 Eylül 2020 Çarşamba 17:09
YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika