'Sır' TV'de İlk Kez ve Sadece D-Smart'ta

D-Smart, izleyicilerine sinemanın seçkin örneklerini TV'de ilk ayrıcalığıyla sunmaya devam ediyor.

BAŞROLÜNDE JESSICA BIEL'IN OLDUĞU 'SIR" TV'DE İLK KEZ VE SADECE D-SMART'TA

Başrolünde güzel yıldız Jessica Biel'in bulunduğu, Türkiye'de 2012'de vizyona giren "SIR" (The Tall Man), 17 Mayıs Cuma akşamı saat 23.00'da, TV'de ilk kez ve sadece D-Smart 5. Kanal Smart SineGold ve HD keyfiyle Smart SineGold HD'de izleyiciyle buluşacak.

Türkiye'nin önde gelen dijital yayın platformlarından D-Smart, izleyicilerine sinemanın seçkin örneklerini TV'de ilk ayrıcalığıyla sunmaya devam ediyor.

Kayıp çocukların sırrının peşinde…

O güne kadar sıradan hayatların sürdürüldüğü Cold Rock kasabası kimsenin çözemediği bir lanetle karşı karşıyadır. Zira kasabanın küçük çocukları geride hiçbir iz bırakmadan teker teker kaybolurlar, kimse akıbetlerini öğrenemez. Bir yandan da yayılan dedikodulara göre dev gibi uzun boylu bir adam çocukları kaçıran kişidir.

Yalnız bir anne olarak ekonomik sıkıntılarla boğuşan Julia ise söylentileri kulak ardı eder, görünürde daha büyük sıkıntıları vardır ama bir gece yarısı oğlunun iri yarı bir siluet tarafından kaçırıldığını görür. Oğlunun hayatını kurtarmak için her riski göze alan anneye, olayları araştıran dedektif Dodd ve kasabanın şerifi de destek olacaktır.

Filmin başrolünü güzel oyuncu Jessica Biel üstlenirken, kadroda Stephen McHattie ve William B. Davis de yer alıyor. Beklenmedik gelişmelere sahip olan ve ileri sürdüğü tartışma ile de dikkat çeken filmin senaryosu ve yönetmenliği ise daha önce de korku ve gerilim temasında başarılı çalışmalara imza atan ve özellikle 2008 yapımı filmi "Martyrs" ile çok ses getiren Pascal Laugier'a ait.

Kaynak: Bültenler

15 Mayıs 2013 Çarşamba 16:10

Türkiye, Jessica Biel, D Smart, Güncel