Korkunç Dakikalar Anbean Kaydedildi! Havuza Düşen Engelli Anneanne ve Torunu Boğuldu

Kuşadası'nda bir sitede gezen anneanne ve 3 yaşındaki torunu, havuzun yanına geldikleri sırada dengesini kaybedip düşünce boğularak hayatını kaybetti. Korkunç kaza ise anbean kameralara yansıdı.

Kuşadası'nda bir sitenin havuzunun kenarında yürürken suya düşen 65 yaşındaki işitme ve konuşma engelli anneanne ile 3 yaşındaki torunu, boğularak hayatını kaybetti. Talihsiz kadın ve torununun havuza düşüş anı sitenin güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.

ENGELLİ ANNEANNE GEZERKEN TORUNUYLA HAVUZA DÜŞTÜ

Acı olay Kuşadası'na bağlı Değirmendere Mahallesi'ndeki Sunset-3 villalarında meydana geldi. Sitede bekçilik ve bahçıvanlık yapan İbrahim Duman'ın 65 yaşında ve aynı zamanda işitme ve konuşma engeli olan kayınvalidesi Ayşe Zeyrek, 3 yaşındaki torunu Emin Furkan Duman'ı yanına alarak site içinde gezintiye çıktı.

20 DAKİKA KURTARILMAYI BEKLEDİLER

Anneanne ve torunu sitenin havuzunun kenarında yürürken bir anda dengelerini kaybederek havuza düştü. Yaklaşık 20 dakika suda kaldıkları belirlenen nine ve torunu görenlerin haber vermesiyle sudan çıkarıldı.

OLAY ANI KAMERALARA YANSIDI

Olay yerine gelen 2 ambulans Ayşe Zeyrek'i ve torununu Kuşadası Devlet Hastanesi'ne kaldırdı. Yapılan tüm müdahalelere rağmen Zeyrek ve torunu hayata döndürülemedi. Korkunç kaza ise anbean kameralara yansıdı.

Korkunç Dakikalar Anbean Kaydedildi! Havuza Düşen Engelli Anneanne ve Torunu Boğuldu - Son Dakika

Kaynak: İHA

20 Mayıs 2018 Pazar 16:16

Kuşadası, 3. Sayfa
YORUMLAR