Siyanürden zehirlenerek ölen aileye yaptığı yorumla eleştirilen Haluk Levent'e bir tepki de CHP'li eski vekilden geldi

Haluk Levent'in Antalya'da siyanürden zehirlenerek ölen 4 kişilik aileden baba Selim Şimşek'le ilgili yaptığı paylaşıma bir eleştiri de eski CHP Milletvekili Barış Yarkadaş'tan geldi. Yarkadaş, ünlü şarkıcıya 'Son yorum olmadı, biraz empati lütfen' yorumunu yaptı.

Antalya'da 8 katlı bir binanın en üst katındaki dairede Selim ve Sultan Şimşek çifti ile çocukları Ceren ve Ali Çınar Şimşek'in ölü bulunmasının ardından ailenin siyanürden zehirlendiği valilik tarafından doğrulandı. Baba Selim Şimşek'in ölmeden önce maddi sıkıntı çektiği satırlarını yazdığı mektup detayı ise yürek burktu.

BİR ELEŞTİRİ DE CHP'Lİ ESKİ VEKİLDEN GELDİ

Tüm ülkeyi derinden etkileyen olay sonrası ünlü şarkıcı Haluk Levent'in baba Selim Şimşek için yaptığı paylaşım ise eleştiri oklarının hedefi oldu. "Orada eşine ve iki yavruya kıymış katil bir baba var! Ne olursa olsun bu bir cinayettir" diyen Levent'e bir tepki de eski CHP Milletvekili Barış Yarkadaş'tan geldi.

"BİRAZ EMPATİ LÜTFEN"

Yarkadaş, yaptığı yardımlarla gönüllerde taht kuran ve ihtiyaç sahiplerinin yardımına koşan Haluk Levent'in paylaşımına"Son yorum olmadı. Biraz empati lütfen." yorumunu yaptı.

Haluk Levent'in olayla ilgili yaptığı ilk paylaşım ise şöyleydi:

Siyanürden zehirlenerek ölen aileye yaptığı yorumla eleştirilen Haluk Levent'e bir tepki de CHP'li eski vekilden geldi - Son Dakika Magazin
09 Kasım 2019 Cumartesi 16:04

Cumhuriyet Halk Partisi, Haluk Levent, Antalya, Magazin
YORUMLAR (5)
 • Hoşgörlü : Geliri asgari ücretten az olan tüm aileler başvurabileceği sosyal yardımlaşma kurumları olmalı ve öncelikle iş bulan bir yapı ve aileye yemek yardımı yapacak vakıflar bulunmalı ki bu olayların arkası gelmesin. Ahirete inanıyorsa katil bir babadır. Ahirete inanmıyorsa Dünyada da mahvolmuş bir kişidir.
  Cevap Yaz 7 0 Yayından Kaldır
 • BEDEL ÖDİYECEK YÖNETİCİ İSTİFAYLA KURTULUYOR : Abugat o zaman bir gecede bir küçük rakıya 78 lira veriliyor ya bir şişe parasıda devlete versinler ülkemiz ekonomisi her gece 78 lira alkole vermiye müsait ya almanya ile eleştirmekte nerden çıktı adam ALMANYA demiyor AHİRET DİYOR o zaman patagonyada işsizlik 50 desek olurmu
  2 2 Yayından Kaldır
 • Abugat : Sen Almanyadaki sisdemden bahsediyorsun . Orada işsizlik orani 3.7 burada ise 21.9 nasıl olacak bu. Yani bes kisiden biri aç ve açıkda.
  3 2 Yayından Kaldır
 • ömer : önce haluk levent iyilik yaptı diye haber yapın paylaşın sonra haluk levent kötü diye paylaşın bana çiğ köfteci ali ustayı hatırlattı onuda millet böyle yaptı sonra saldırgan diye haber yaptılar anlayan anladı zaten
  Cevap Yaz 3 1 Yayından Kaldır