Skandallarıyla ünlü Conor McGregor'a bir gece yetti! En zenginler listesinde

Karma dövüşçüsü ve son zamanlarda yaşadığı skandallarla adından söz ettiren Conor McGregor, son bir yıl içinde sadece Khabib Nurmagomedov ile dövüşmesine rağmen Forbes dergisinin en zenginler listesinde kendisine yer buldu.

Ringlerdeki başarısından çok skandalları ile gündeme gelen Conor McGregor, Forbes dergisinin en zenginler listesine 65. sıradan girdi. Son bir yılda sadece bir kez ringe çıkan veo maçta da Khabib Nurmagomedov'a yenilen Conor McGregor'ın zenginler listesine girmesi için tek gece yetmiş oldu.

Conor McGregor, Khabib Nurmagomedov ile yaptığı dövüş sonrası 42 milyon euro kazandı ve zenginler listesinde yer almayı başardı. Karşılaşma öncesi ve sonrasında iki dövüşçü arasında yaşanan söz düelloları maçın önüne geçmiş, Conor McGregor ile Khabib Nurmagomedov arasında büyük gerilim yaşanmıştı. Özellikle Conor McGregor'ın Khabib Nurmagomedov'ın eşi üzerinden yaptığı hakaret tepki çekmişti.

Sözcü'de yer alan habere göre; Kendisini bir erkeğin sahip olduğu kıskanç bir eşe benzeten rakibine, Rus sporcunun eşi üzerinden yanıt veren Conor McGregor, Khabin Nurmagomedov'un düğün fotoğrafını paylaşmış ve eşini bir 'havlu' olarak nitelemişti. McGregor daha sonra sosyal medyada yaptığı paylaşımı silmişti. Ancak mesajı silmesi McGregor'a yoğun tepki gösterilmesinin önüne geçememişti. Sosyal medya kullanıcıları, Conor McGregor'ı cahil bir ırkçı olmakla suçlamışlardı.

CİNSEL TACİZ SUÇLAMASIYLA GÖZALTINA ALINDI

Conor McGregor emekli olduğunu açıklamasının ardından cinsel taciz suçlamasıyla karşı karşıya kalmıştı. İrlanda polisinin soruşturmasının, 2019 yılı başında bir kadın tarafından Conor McGregor hakkında yapılan şikayetten kaynaklandığı bildirilmişti. İsmi verilmeyen şikayet sahibinin, olayın gerçekleştiği yer olarak Dublin'deki bir oteli gösterdiği açıklanmıştı. Otel kayıtlarının, ünlü sporcunun o dönem otelde bulunduğunu gösterdiğine dikkat çekilmişti.

Soruşturmayı yürüten polislerin şikayet tarihten sonra, kamera kayıtları dahil olmak üzere bahsi geçen mekanda deliller topladıkları kaydedilmişti.

MAYWEATHER MAÇINDAN DA 89 MİLYON EURO KAZANMIŞTI

Conor McGregor, 2017 yılında Floyd Mayweather ile yaptığı maç sonrası da servetine 89 milyon euro koymuştu. O maçı da kaybeden Conor McGregor, kazanamadığı iki maçtan toplam 142 milyon euro kazanmış oldu. Las Vegas'ta gerçekleşen karşılaşmayı 10. rauntta teknik nakavtla Floyd Mayweather kazanmıştı. 114 milyon euro kazanç ile en çok kazanan sporcu olan Lionel Messi, listede 4. sırada yer aldı.

Listenin başında 164 milyon euro serveti ile şarkıcı ve söz yazarı Taylor Swift bulunuyor.

Skandallarıyla ünlü Conor McGregor'a bir gece yetti! En zenginler listesinde
12 Temmuz 2019 Cuma 14:57

Khabib Nurmagomedov, Conor McGregor, Forbes, Spor
YORUMLAR (8)
 • .... : Gerçekten şaşılacak şey öyle degilmi insanlar garip isler yapıp oluk oluk parayı cebe indiriyorlar bizde typ kapsamında çalışmak için bile torpil arıyoruz
  Cevap Yaz 5 3 Yayından Kaldır
 • ALİ : İnsanları sömürüp bahis yaptırıyolar,insanlar avucunu yalarken bunlar ne yalıyo.insanlık aç paralar mıknatıs gibi sayılı insanların hesabına akıyo,ama helal olsun onlara bu firsatları veren enayiler sağolsun.
  Cevap Yaz 5 0 Yayından Kaldır
 • Gözümüz yok : Kfire bu dünyada az bir rızıklanma vardır cennet müminler için hazırlanmıştır bu dünya ahiretin tarlasıdır bu dünyada ne ekersen ahirette onu bicersin rızayı ilahiyi kazanan mesut ve mutludur kazanamayan ise iflas etmiştir
  Cevap Yaz 36 13 Yayından Kaldır
 • ALBATROS : Asıl Maçı Ülkemiz Hayınlarıyla NATOnun Beygirleri Yapacakki Böyle Mücadeleyi ve Kavgayı Ömrümüzde Görmemişizdir S DÖRTYÜZLER Ülkemize Hayırlı Olsun Gari
  Cevap Yaz 31 2 Yayından Kaldır