Şoförler Odası'ndan Yılmaz'a 'HAYIRLI Olsun' Ziyareti

Bursa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Hasan Topçu ve Yönetim Kurulu Üyeleri Bursa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İsmail Yılmaz'a 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu.

Ziyarette konuşan Bursa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı ve Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkan Yardımcısı Hasan Topçu, Bursa'nın her geçen gün büyüyen bir şehir olduğunu söyledi. Şehir geliştikçe ihtiyaçların da arttığını dile getiren Topçu, "Biz oda olarak insana hizmet Hakk'a hizmettir anlayışıyla hareket ediyoruz. Bu noktada Bursa'nın ulaşım problemlerinin çözümüne katkı sağlamak, Bursalıları varacağı noktalara hızlı bir şekilde ulaştırmak ve şoförlerimizin sorunlarını çözmek için çalışmalar yürütüyoruz" dedi.

TOPÇU: MİLLİ İRADENİN ÖNÜNDE HİÇBİR GÜÇ DURAMAZ

15 Temmuz hain darbe girişimini de değerlendiren Topçu, yaşananlardan tüm siyasilerin gerekli dersleri çıkardığını düşündüğünü belirterek, "Türkiye artık eski Türkiye değil. Milli iradenin önüne hiçbir gücün geçemeyeceğini o gece gördük" ifadelerini kullandı.

YILMAZ: ULAŞIM SORUNUNU İSTİŞARE YOLUYLA ÇÖZECEĞİZ

Bursa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İsmail Yılmaz da ziyaretten dolayı Topçu ve ekibine teşekkür etti. Şoförler Odası'nın ulaşım konusunda Büyükşehir Belediyesi'nin en önemli çözüm ortakları arasında yer aldığını söyleyen Yılmaz, şöyle konuştu: "Şehrimizin en önemli sorunları arasında trafik yer alıyor. Trafik problemini de istişare yoluyla çözeceğiz. Bursa'da ulaşım çeşitliliğini ne kadar artırabilirsek marka kent hedefine de aynı hızla varabiliriz. Bu noktada hava, deniz, raylı sistem, kara taşımacılığını geliştiriyor ve yeni yollar, köprülü kavşaklarla ulaşım problemlerini hızla çözüyoruz."

Kaynak: Bültenler

05 Eylül 2016 Pazartesi 13:46

Türkiye, Bursa Büyükşehir Belediyesi, Hasan Topçu, İsmail Yılmaz, Güncel