Sokak ortasında koca dehşeti! 2 çocuğunun annesini öldürüp intihara kalkıştı

Ankara'da eşini markete gitme bahanesiyle evden çıkaran koca, sokak ortasında 2 çocuğunun annesini tabanca ile vurarak öldürdü. Zanlı, önce olay yerine gelen bekçilere ateş açtı sonra da aynı silahla intihar teşebbüsünde bulundu.

Ankara'da markete gitme bahanesiyle 2 çocuğunun bulunduğu evden eşini dışarı çıkaran Veysel Tetik (51), 10 yıllık hayat arkadaşını sokak ortasında silahla öldürdü. Cinayet sonrası olay yerine gelen bekçilere de ateş eden Tetik, daha sonra intihara kalkıştı. Bekçilerin bir süre konuştuğu zanlı, ikna edilerek gözaltına alındı.

MARKET BAHANESİYLE EVDEN ÇIKARDI

Saat 10.00 sıralarında Sincan ilçesinde Veysel Tetik, dün bilinmeyen bir nedenle tartıştığı eşini bu sabah markete gitme bahanesiyle 2 çocuğunun bulunduğu evden çıkardı. Üzerinde polis gömleği bulunan Veysel Tetik, sokakta yürürken birden belindeki tabancayı çıkarıp, eşine ateş etti. Boynundan vurulan Selma Tetik, ağır yaralandı. Selma Tetik, çevredekilerin ihbarı üzerine gelen sağlık ekipleri tarafından ambulansla hastaneye kaldırıldı. Ancak Tetik, doktorların tüm çabasına karşın kurtarılamadı.

İNTİHARA KALKIŞTI

Veysel Tetik, olay yerine gelerek 'teslim ol' çağrısı yapan bekçilere, bir el ateş ederek kaçtı. Bekçilerin sokakta yaklaşık 100 metre kovaladığı Tetik, yakalanacağını anlaşınca bu sefer tabancayı kendi başına dayadı. Veysel Tetik, gelen polis ve bekçilerin ikna çalışması sonucu silahını bırakarak teslim oldu.

Polis olmamasına karşın polis gömleği giyen Veysel Tetik, gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü.

Sokak ortasında koca dehşeti! 2 çocuğunun annesini öldürüp intihara kalkıştı - Son Dakika
Kaynak: DHA
23 Mayıs 2020 Cumartesi 13:03
YORUMLAR (47)
  • hasan sivri : Nasıl olsa af cıkıyor denetımlı serbestlıkden cıkarsın dıye ikna etmıslerdır. Bahçeli affı cıkdı cıkalı olaylar hergun artıyor dikkatinizi cekdımı hiç?
    Cevap Yaz 27 8 Yayından Kaldır
  • erkan dönmez : normal kardeşim bunlar daha iyi günler insanları deli ettiler yarın insanlar katliam yaparsa şaşırmayın.insanimizi bu duruma getirenlerin al-lah iki cihanda bu mübarek günde perim perişan etsin inşallah.AMIN
    Cevap Yaz 24 14 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika