Sokaklarda Yatan Birol Ünel'e Yönetmen Arkadaşı Sahip Çıktı

Maddi yetersizlik nedeniyle sokakta yatarken görüntülenen aktör Birol Ünel'e, yönetmen arkadaşı evini açtı.

Almanya'nın başkenti Berlin'de üç gün boyunca sokakta yatan Türk kökenli aktör Birol Ünel'e yönetmen arkadaşı kucak açtı.

"YER BULDUĞUM İÇİN MEMNUNUM"

'Duvara Karşı' filminde Sibel Kekilli ile başrolü paylaşan Ünel kendisini davet eden yönetmen arkadaşının evinde kalmak için Köln kentine gitti. Ünlü oyuncu, "Başımı tekrar bir çatının altına sokacağım için memnunum." dedi.

"SARHOŞ, UMUTSUZ ADAM"

Ünel, önce anahtarını kaybettiği için sokakta yattığını söylemiş, daha sonra maddi yetersizlik nedeniyle dışarıda kaldığı ortaya çıkmıştı. Alman Bild gazetesi, Ünel'in 'Duvara Karşı' filminde canlandırdığı 'sarhoş, umutsuz adam Cahit' karakterine atıfta bulunarak "Filmdeki rolü gerçek oldu." ifadesini kullanmıştı.

"BU BİR ZAVALLILIK"

Dört ay önce kimliğini kaybettiği öğrenilen Ünel'in maddi olarak zor durumda olduğu belirtildi. 53 yaşındaki Ünel, yönetmen Fatih Akın tarafından çekilen Duvara Karşı, Aşka Ruhunu Kat (Soul Kitchen) ve Temmuz'da filmleriyle adını duyurmuştu. Alkol sorunu olduğu bilinen oyuncu, sokakta yatmasına ilişkin, "Bu bir zavallılık. Hayatımı yeniden organize etmem ve kendime yeni bir kulübe bulmam lazım." demişti.

14 Ağustos 2015 Cuma 09:50

Berlin, Almanya, Duvara Karşı, Birol Ünel, Magazin
YORUMLAR