Söke'nin Şampiyon Kızlarından Protokol Ziyaretleri

2017-2018 öğretim yılı okullar arası genç kızlar voleybol şampiyonasında Aydın il birincisi olan Söke Doğa Anadolu Lisesi Kız Voleybol Takımı, Söke Kaymakamlığı ve Söke Belediyesi’ni ziyaret etti.

2017-2018 öğretim yılı okullar arası genç kızlar voleybol şampiyonasında Aydın il birincisi olan Söke Doğa Anadolu Lisesi Kız Voleybol Takımı, Söke Kaymakamlığı ve Söke Belediyesi'ni ziyaret etti.

Söke'ye il şampiyonluğu gururu yaşatarak, şubat ayı içinde yapılacak olan bölge şampiyonasına gitmeye hak kazanan şampiyon takım, gurur ve mutluluklarını Sökelilerle paylaşıyor.

Söke Doğa Koleji'nin başarılı sporcularına Söke Doğa Koleji kurucusu Selçuk Haspolat ile antrenörleri Mutlu Yıldırım ve Eren Özyemişçioğlu eşlik ederken; ilk ziyaret ilçe Kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu'na gerçekleştirildi. Ardından Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran da makamında ziyaret edildi.

Söke Doğa Koleji kurucusu Selçuk Haspolat, şampiyonluk başarısının sevincini ilçenin mülki amirleri olan Kaymakamımız Tahsin Kurtbeyoğlu ve Belediye Başkanımız Süleyman Toyran ile paylaşmak istediklerini söyledi. Haspolat ayrıca Kaymakam Tahsin Kurtbeyoğlu ve Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran'a ilçe okulları ve sporuna sunmuş oldukları katkılardan dolayı teşekkür etti.

Kaymakam Kurtbeyoğlu ve Başkan Toyran şampiyon takımın sporcuları, antrenör ve okul yöneticilerini kutlarken, başarılarının artarak devam etmesini dilediler. - AYDIN

Kaynak: İHA
24 Ocak 2018 Çarşamba 14:31

Son Dakika