Son dakika: Akdeniz'de Marmaris açıklarında 4.1 büyüklüğünde deprem

Son dakika: Muğla'da Marmaris açıklarında sabah saat 08.10'da 4.1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Marmaris'te dün akşam saatlerinde de 5.4 büyüklüğünde bir deprem meydana gelmişti.

Muğla Marmaris'te 4.1 büyüklüğünde Deprem meydana geldi. AFAD, depremin saatinin 08:10 derinliğinin de 65 km olduğunu açıkladı. Deprem, Marmaris'in 155 km açıklarında meydana geldi.

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi de depremin büyüklüğünün 4.1 olduğunu duyurdu. Depremin merkez üssünü ise Akdeniz açıkları olarak açıkladı.

MARMARİS'TE DÜN DE DEPREM OLMUŞTU

Marmaris'te dün saat 18.38'de yerin 25 kilometre derinliğinde 5.4 büyüklüğünde bir deprem meydana gelmişti. Akdeniz açıklarında meydana gelen depremin herhangi bir hasara neden olmadığı belirtilmişti.

MANİSA DA PEŞ PEŞE SALLANDI

Öte yandan dün Manisa'nın Kırkağaç ilçesinde saat 14.26'da meydana gelen 5.1 büyüklüğündeki depremin ardından saat 17.53'te 4.1 büyüklüğünde bir deprem daha meydana gelmişti. Depremin yerin 7 kilometre derinliğinde gerçekleştiği belirtildi.

Son dakika: Akdeniz'de Marmaris açıklarında 4.1 büyüklüğünde deprem - Son Dakika
Son dakika: Manisa beşik gibi! 4.1 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldi Son dakika: Manisa beşik gibi! 4.1 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldiMarmaris'te 5.4 büyüklüğünde deprem meydana geldi Marmaris'te 5.4 büyüklüğünde deprem meydana geldiProf. Dr. Naci Görür'den yeni uyarı: Kahramanmaraş ve Karlıova'ya doğru tehdit arttı Prof. Dr. Naci Görür'den yeni uyarı: Kahramanmaraş ve Karlıova'ya doğru tehdit arttıSon Dakika: Manisa'da 4,7 büyüklüğünde deprem oldu Son Dakika: Manisa'da 4,7 büyüklüğünde deprem olduTürkiye beşik gibi sallanırken Meclis, deprem araştırma önergesini reddetti Türkiye beşik gibi sallanırken Meclis, deprem araştırma önergesini reddetti
29 Ocak 2020 Çarşamba 08:35

Boğazici Üniversitesi, Kandilli Rasathanesi, Marmaris, Kırkağaç, Kandilli, Akdeniz, Manisa, Deprem, Muğla, Sabah, AFAD, Son Dakika

Son Dakika