Onca uyarı ve yasağa rağmen sokak ortasında düzenlenen eğlencede korona kuralları hiçe sayıldı

İstanbul Büyükçekmece'de tüm alınan koronavirüs tedbirlerine rağmen düzenlenen nişan eğlencesinde kurallar yine hiçe sayıldı.

Büyükçekmece'de, koronavirüs tedbirlerini hiçe sayarak sokakta nişan eğlencesi düzenlediler. Ne maske ne de sosyal mesafenin gözetildiği eğlence cep telefonunu kamerasına yansıdı.

Koronavirüs salgınında yeni vakalarda yükseliş sürerken düğün, nişan gibi etkinliklere kısıtlama getirildi. İçişleri Bakanlığı tarafından 81 ile gönderilen genelgede, ülke genelinde maskesiz dolaşmak yasaklandı.

KURALLAR HİÇE SAYILIYOR

Tüm alınan koronavirüs tedbirlerine rağmen bazı vatandaşlar kuralları hiçe sayarak Büyükçekmece'de bir ara sokakta nişan eğlencesi düzenledi. Tedbirlerin hiçe sayıldığı eğlencede insanlar dans ederken, sosyal mesafe kuralı hiçe sayıldı.

BAZI VATANDAŞLARIN MASKESİZ OLUŞU DİKKAT ÇEKTİ

Bazı vatandaşların da maskesiz olduğu görüldü. Kuralların hiçe sayıldığı eğlence bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

Onca uyarı ve yasağa rağmen sokak ortasında düzenlenen eğlencede korona kuralları hiçe sayıldı - Son Dakika
Kaynak: DHA
16 Eylül 2020 Çarşamba 09:29
YORUMLAR (16)
  • Eda : Yo bunların üstüne benzin döküp yakacan onca doktor eczacı öldü bizde mikrobu virüsü verinde yok edelim degip verecen ateşe
    Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
  • IM : BU TAMAMEN INSAN ÖLDURMEYE TESEBBUSTUR.BUNLARIN CEZASI AGIR OLMALI DEVLETI TAKAN BILE YOK.BANA DEVLET YETKI VERSIN BUNLARA ATACAKSIN BIR ROKET OLDUGU YERDE IMHA EDECEKSIN.
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika