Büyükşehir belediye başkanları ortak Whatsapp grubu kuruyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın görüştüğü büyükşehir belediye başkanları, daha rahat iletişim için ortak bir Whatsapp grubu kuracak.

Bugün Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kabul ettiği büyükşehir belediye başkanları, daha iyi iletişim kurmak için harekete geçti. Anadolu Ajansı, başkanların ortak bir Whatsapp grubu kuracağını bildirdi.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, "Whatsapp grubu kurulmak suretiyle büyükşehir belediye başkanlarının birbirini dışlamadan, ötekileştirmeden, dayanışma içerisinde, gerektiği zaman rahatlıkla görüşebilmelerinin sağlanması yönünde görüş belirtildi" ifadesini kullandı.

CHP'LİLERİN AYRI GRUBU VAR

Son yerel seçimlerde seçim kazanan CHP'li 11 belediye başkanı ortak çalışmalarıyla ilgili WhatsApp grubu kurmuştu. Anlık haberleşme için oluşturulan grupta bugün Erdoğan'ın yanına giden büyükşehir belediye başkanları Ekrem İmamoğlu, Mansur Yavaş ile Tunç Soyer de var.

Büyükşehir belediye başkanları ortak Whatsapp grubu kuruyor - Son Dakika
CHP'li 11 belediye başkanı WhatsApp grubu kurdu! İmamoğlu, Yavaş ve Soyer de var CHP'li 11 belediye başkanı WhatsApp grubu kurdu! İmamoğlu, Yavaş ve Soyer de varBüyükşehir belediye başkanlarına konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, işten çıkarmaları eleştirdi Büyükşehir belediye başkanlarına konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, işten çıkarmaları eleştirdiİmamoğlu ve Soyer'in, Erdoğan'la tokalaşmak için bekledikleri an buluşmaya damga vurdu İmamoğlu ve Soyer'in, Erdoğan'la tokalaşmak için bekledikleri an buluşmaya damga vurdu
11 Eylül 2019 Çarşamba 17:54

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi, Recep Tayyip Erdoğan, Anadolu Ajansı, Whatsapp, Politika, Güncel