Çevresindekilere öleceğini söyleyen yaşlı adamın cansız bedeni, evinde bulundu

Antalya'da yalnız yaşayan yaşlı adam, evinde ölü bulundu. Kalp krizinden öldüğü belirlenen yaşlı adamın, sabah saatlerinde hastaneye gittiği ve çevresindekilere öleceğini söylediği öğrenildi.

Antalya'nın Konyaaltı ilçesi Liman Mahallesi 54 Sokak'taki apartmanın giriş katındaki dairede yalnız yaşayan 55 yaşındaki Ömer Keleş'ten uzun süre haber alamayan komşuları, durumu polise haber verdi. Keleş'in oturduğu apartmana gelen polis ekipleri, kapı açılmayınca çilingir yardımıyla eve girdi. Ömer Keleş'i yerde hareketsiz halde gören polis, sağlık ekiplerine haber verdi. Sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde, Keleş'in kalp krizinden hayatını kaybettiği belirlendi.

ÇEVRESİNE ÖLECEĞİNİ SÖYLEDİ

Antalya Serbest Bölge'de çalışan Keleş'in, sabah saatlerinde hastaneye gittiği rahatsızlığından dolayı çevresine öleceğini dile getirdiği öğrenildi. Keleş'in, kalp, şeker ve tansiyon rahatsızlıklarının olduğu da öğrenildi.

Çevresindekilere öleceğini söyleyen yaşlı adamın cansız bedeni, evinde bulundu - Son Dakika
Çevresindekilere öleceğini söyleyen yaşlı adamın cansız bedeni, evinde bulundu - Son Dakika
Kaynak: DHA
13 Ağustos 2020 Perşembe 23:37
YORUMLAR (21)
  • Hatunkisi : 55 yaşındaki adama yaşlı yazabilmek için 5 yaş ve alti olmak gerekiyor böyle muhabirler de işe alınıyor ya bu ülkede daha ne diyim
    Cevap Yaz 6 0 Yayından Kaldır
  • Hasnaksan : Emekli.olmadan.10.yas.once.olki..maasin..devlete.kalsin..prim.yatiran..olsun..a çantadan.maas.baglanan...yasasjin
    Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika