Çalıştığı inşaatın 5. katından düştü! Göğsüne demir saplanan işçi yaşamını yitirdi

Antalya'da bir inşaatta çalışan işçi, dengesini kaybederek 5.kattan aşağı düştü. Göğsünün sol tarafına demir saplanan talihsiz işçi, hayatını kaybetti.

Antalya'nın Manavgat ilçesinde çalıştığı inşaatın 5'inci katından düşen Kenan Kaçmaz (45), göğsüne saplanan demir nedeniyle yaşamını yitirdi.

DENGESİNİ KAYBEDİP DÜŞTÜ

Manavgat'ta bir inşaatta çalışan işçilerden Kenan Kaçmaz, dün saat 16.00 sıralarında dengesini kaybedip, 5'inci kattan zemine düştü. Düştüğü yerde bulunan demir parçasının göğsünün sol tarafında saplandığı Kenan Kaçmaz, yerde hareketsiz kaldı. Mesai arkadaşlarının ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve jandarma ekipleri sevk edildi.

ARKADAŞLARI SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Gelen sağlık ekibinin yaptığı kontrolde, Kenan Kaçmaz'ın yaşamını yitirdiği belirlendi. Kaçmaz'ın cenazesi, Antalya Adli Tıp Kurumu'na götürüldü. İncelemeler sırasında sinir krizi geçiren Kenan Kaçmaz'ın bazı arkadaşları güçlükle sakinleştirildi.

Çalıştığı inşaatın 5. katından düştü! Göğsüne demir saplanan işçi yaşamını yitirdi - Son Dakika
Kaynak: DHA
15 Eylül 2020 Salı 10:03
YORUMLAR (6)
  • Muhammed kilinc : Bir tanesi mutehatileri savunuyor inşaat işçileri konussun neden file cekilmemis neden yaşam halatı yok. Ankara'da n müfettiş yolluyorlar, müfettişlerin ceplerine 2 paket sigara 1 kebap dürüm söyleyip müfettiş inşaata bile adım atmıyor. Türkiye de maden sehitlerinden cok inşaatta şehit olan insanlar vardır madende çok vefaat sayısı olduğu için göze geliyor ama insaatta tek tek insanlar ölüyor. Devlet taşeron sistemini kaldırmalı çocuk parasını dahi ödemiyor taşeron zihniyet . 10 katli apartmanda dış cephede 20 cm uzerinde dış tarafta yürüyor bu ustalar sicak soğuk hava rüzgarlı evime çoluk çocuğuma ekmek parası götürmek için, devlet tedbirini almıyor iş sağlığı güvenliği geliyor maaşını mutehattin tahsis ediyor maaşını mutehait verdiği için sus diyor oda susuyor. Devlet nerde kontrol mekanizmasi var değil Çin'den sonra en fazla iş kazası bu ülkede var çünkü işçinin kıymeti yok . Birde öyle işçi parasını hemen alamaz mutehait ne zaman keyfe gelirse para istiyor adam 1. Aylık geçmiş mutehait yok nerede Barcelona Real Madrid maçını izlemeye gitmiş nou campa lan ben adana da 5 ocak stadina gidip maç izleyemiyorum adam bizim paramizla gidiyor sigortaya bakıyorum eksik yatıyor sosyal sigorta kurumunu ariyoruz adamlar gelecek ölme essegim ölme . Şimdi işçi düşmüş hle işçiyi suçlamış ALLAH CC belanı versin bu ülkenin firavunusuz . Bu işçi adamin devleti yoktur hiç bir hakkı hukuku yoktur askerdeki er gibidir ha işçi ölmüş ha it köpek olmuş zihniyet budur vatandaşlar zihniyet bu
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • GAKGOŞ : EL FATİHA NİYE ÖNLEMİNİ ALMAMIŞ AÇABA AĞIRMI GELMİŞ KENDİ KORUMASINI İŞ GÜVENLİĞİNİ ALMAMIŞ DÜŞÜN CE HEMEN MÜTAHİT SUÇLU OLUYOR İŞ KAZASI GELİYORUM DEMEZ SEN KENDİNİ KORUYAÇAKSIN BANA BİRŞEY OLMAZ MANTIĞI İLE OLMAZ HANİ DÜŞEN KALKAR DERLER Dİ... ALLAH RAHMET ETSİN AMİN
    Cevap Yaz 4 9 Yayından Kaldır
  • aslanparçası : Klavye başında yazmak ne kadar kolay. akşam evine bir lokma ekmek götürebilmek için inşaatların dış cephesinde yerden kaç metre yüksekte çalışıyor bu insanlar. en ufak bir denge kaybında bu sonuçlar olabiliyor. Allah rahmet eylesin.
    18 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika