3 yaşındaki çocuk, bamya yedikten sonra fenalaşarak hayatını kaybetti

İzmir'in Kınık ilçesinde, bamya yedikten sonra fenalaşan 3 yaşındaki Alya Yılmaz, yaşamını yitirdi. Alya'nın ölüm nedeni araştırılıyor.

İzmir'in Kınık ilçesinde, meydana gelen olayda, akşam saatlerinde bamya yiyen Yılmaz ailesi bulantı ve kusma şikayetiyle hastaneye gitti. Tekrar evlerine dönen aile, gece saatlerinde 3 yaşındaki kızlarının fenalaşması üzerine hastaneye döndüler. Ancak hastanede yapılan tüm müdahalelere karşın 3 yaşındaki Alya Yılmaz, hayata tutunamadı. Alya'nın ölüm nedeni ise henüz belirlenemedi.

Kınık'ta oturan Yılmaz ailesi, geçen cumartesi akşamı bamya yedi. Bir süre sonra Gökhan Yılmaz, bulantı ve kusma şikayetiyle Kınık Devlet Hastanesi'ne başvurdu. Serum takılan Yılmaz, tedavisinin tamamlanmasının ardından eve gönderildi.

ANNE VE KIZI DA RAHATSIZLANDI

İlerleyen saatlerde, eşi Hülya Yılmaz ile kızı Alya Yılmaz da rahatsızlandı. Komşu kent Manisa'nın Soma ilçesine otomobille götürülen anne ve kızı, tedavilerinin ardından taburcu edildi. Gece fenalaşan Alya Yılmaz, tekrar Soma'da hastaneye götürüldü. Yapılan müdahalelere rağmen Alya Yılmaz kurtarılamadı. Alya Yılmaz'ın cansız bedeni, İzmir Adli Tıp Kurumuna gönderildi.Yapılan işlemler sonrası çocuğun cenazesi yakınlarına teslim edildi. Alya Yılmaz, bugün kentte toprağa verildi. Alya'nın ölüm nedeni araştırılıyor.

3 yaşındaki çocuk, bamya yedikten sonra fenalaşarak hayatını kaybetti - Son Dakika
Kaynak: DHA
14 Eylül 2020 Pazartesi 17:26
YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika