Beylikdüzü'nde sanayi sitesinde yangın çıktı

İstanbul Beylikdüzü'nde sanayi sitesindeki bir iş yerinin bodrum katında yangın çıktı. Kısa sürede tüm binayı saran yangın, itfaiye ekiplerinin uzun uğraşları sonucu kontrol altına alınırken işçiler dumandan etkilendi, binada maddi hasar oluştu.

Beylikdüzü'nde sanayi sitesindeki bir iş yerinin bodrum katında yangın çıktı. İtfaiye ekiplerinin çabaları sonucu kontrol altına alınan yangında işçiler dumandan etkilenirken büyük çapta maddi hasar oluştu.

ALEVLERE MÜDAHALELER DEVAM EDİYOR

Beylikdüzü sanayi sitesi içerisinde bulunan paratoner imalatı yapan bir fabrikada henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Yangın sanayi sitesinde büyük korkuya yol açarken, dumandan etkilenen çalışanlar hastaneye kaldırıldı. Yangın, havadan görüntülendi.

BODRUM KATTA BAŞLADI, BİNAYI SARDI

Yangın, Haramidere'deki bir sanayi sitesinde saat 09:30 sıralarında Beylikdüzü sanayi sitesinde bulunan ve paratoner imalatı yapan 5 katlı iş yerinin zemin katında meydana geldi. Henüz bilinmeyen bir nedenle çıkan yangın kısa sürede tüm katları sardı. İhbar üzerine çok sayıda itfaiye, sağlık ve polis ekibi sevk edildi.

İŞÇİLER DUMANDAN ETKİLENDİ

Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangını kontrol altına alıp çevredeki fabrikalara sirayet etmemesi adına yoğun çaba gösterdi. Yaklaşık 1 saat süren çalışmanın ardından yangın kontrol altına alındı. Dumandan etkilenen fabrika işçileri ise olay yerine gelen ambulanslarla çevredeki hastanelere kaldırıldı. Fabrikada ise büyük çapta hasar meydana geldi. Polis ekipleri yangının çıkış nedenini belirlemek için çalışma başlattı.

Beylikdüzü'nde sanayi sitesinde yangın çıktı - Son Dakika
Kaynak: AA
16 Eylül 2020 Çarşamba 10:12
YORUMLAR (1)

Son Dakika