Yokuş aşağı inerken duramayan tekerlekli sandalyedeki adamın kurtarılma görüntüleri kamerada

İzmir'de yokuş aşağı inerken kontrolünü kaybeden tekerli sandalyedeki engelli adamın yardımına, durumu gören bir vatandaş koştu. Yaşlı adamın durdurulduğu o anlar kamera ile kaydedildi.

İzmir'in Bornova ilçesinde, tekerlekli sandalye ile yokuş aşağı inerken duramayan yaşlı adam, bir vatandaşın müdahalesi ile durabildi. Yaşlı adamın kurtarıldığı anlar bir güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.

ÇIĞLIKLARINA KOŞTU

Olay, dün saat 11.00 sıralarında Altındağ Mahallesi'nde meydana geldi. Yaşlı bir adam tekerlekli sandalye ile caddede inerken kontrolünü kaybetti. Bir kişinin çığlık atması üzerine Berkay Atış (22) isimli bir kişi caddeye fırlayarak müdahalede bulundu. Atış'ın müdahalesi sonucunda, yaşlı adam durduruldu.

KAMERA KAYITTAYDI

Yaşanan anlar ise bir iş yerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi. Görüntülerde, olayı fark eden Berkay Atış iş yerinden çıkarak yola çıkıyor, yokuş aşağıya tekerlekli sandalye ile gelen yaşlı adamı yaptığı müdahale ile durduruyor. Sosyal medyada paylaşılan bu görüntüler, sosyal medya kullanıcıları tarafından taktir topladı.

Yokuş aşağı inerken duramayan tekerlekli sandalyedeki adamın kurtarılma görüntüleri kamerada - Son Dakika
Kaynak: DHA
17 Eylül 2020 Perşembe 08:38
YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika