Boşanmak istediği kocası evi basıp boğazına bıçak dayadı! Talihsiz kadını çocukları kurtardı

Adana'da, karısının boşanma isteğini kabullenemeyen şahıs, eşi ve çocuklarının kaldığı evi basarak karısının boğazına bıçak dayadı. Çocuklar, bir anlık boşluğundan yararlanıp babalarını iterek hem kendilerini hem annelerini kurtardı.

Adana'da, boşanma aşamasındaki karısı Necla K.'nin (39) evini basarak boğazına bıçak dayayan Ekrem K.'nin (45) bir anlık boşluğundan yararlanan çocuklar, babalarını iterek annelerini ölümden kurtardı. Eve kaçıp kapıyı kilitleyen kadın ve çocukların feryadı üzerine kaçmaya çalışan eli bıçaklı baba, kısa süre sonra polis ekipleri tarafından yakalandı.

Edinilen bilgiye göre olay, Seyhan ilçesine bağlı Hadırlı Mahallesi'nde meydana geldi. Necla ve Ekrem K. çifti yıllar önce evlendi. Bu evlilikten 3 çocukları oldu. İddiaya göre, son 10 yıldır çiftin arasında Ekrem K.'nin kötü alışkanlıkları yüzünden anlaşmazlık çıktı. Bu süreçte Ekrem K. eşine şiddet uygulamaya başladı.

ÇOCUKLARININ GÖZÜ ÖNÜNDE BOĞAZINA BIÇAK DAYADI

Necla K. eşinden ayrılmaya karar verip evlerini ayırdı. Ancak bu duruma sinirlenen Ekrem K., Necla K.'nin çocuklarıyla birlikte yaşadığı evi bastı. Çocuklarının gözü önünde Necla K.'nin boğazına bıçak dayayıp ölümle tehdit etti.

BABALARINI İTİP ANNELERİNİ KURTARDILAR

Bir süre böyle tehditler savuran Ekrem K.'nin bir anlık dalgınlığından faydalanan çocuklar, babalarını itip annelerini kurtardı. Bunun üzerine Ekrem K. çocuklarını da darp etti. Anne ve çocuklar yaşanan arbedenin ardından eve kaçıp kapıyı da kilitledi. Ekrem K. eve girmek için önce kapıyı kırmaya çalıştı, ancak kıramayınca pencereyi kırdı. Bu arada ailenin çığlığını duyan mahalle sakinleri polisi aradı.

"UYUŞTURUCU BAĞIMLISI, DEVAMLI SENİ ÖLDÜRECEĞİM DİYOR"

Bunu fark eden koca, elinde bıçakla kaçtı. Kısa sürede mahalleye gelen polis, zanlıyı elinde bıçakla kaçarken yakaladı. Daha sonra da polis, kadına ulaşmaya çalıştı. Ancak kadın korkusundan evden çıkamayarak polisin yanına çocuğunu gönderdi. Çocuk, korkulu gözlerle polisin yanına gelerek onları eve götürdü. Polisi gören anne Necla K. evden çıkarak, "10 yıldır çekiyorum. Şu an boşanma aşamasındayız. Sürekli şiddet uyguluyor, çocuklarımla bana küfürler ediyor hayatımızı zindan etti. Uyuşturucu bağımlısı, devamlı seni öldüreceğim diyor" dedi.

"KIZIM ONU MERDİVENDEN İTTİ"

Necla K., kocasının eve gelerek boğazına bıçak dayadığını, çocuklar sayesinde kurtulduğunu belirterek, "Evi bastı, 'çocuğuma karışma' dedim ve önüne geçtim o sırada bıçağı alıp boğazıma dayadı çocuklar beni zor aldı elinden. Kızım onu merdivenden itmek zorunda kaldı. Kapıyı üzerimize zor kilitledik. Evin camlarını kırdı, çerçeveleri aşağı indirdi. Elinde silah da vardı nereye bıraktı bilmiyorum. Şikayetçi olursam çocukları ile beni öldürecekmiş" diye konuştu.

Polis merkezine giden Necla K., eşinden şikayetçi oldu. Ekrem K. hakkında 'tehdit ve hakaretten' işlem başlatılırken, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Boşanmak istediği kocası evi basıp boğazına bıçak dayadı! Talihsiz kadını çocukları kurtardı - Son Dakika
Kaynak: İHA
10 Ağustos 2020 Pazartesi 09:13
YORUMLAR (11)
  • . : Adamlar uyuşturcuyla bçkadın ve çocukların nasıl hayatını karartıyor.yazıklar olsun.böyle insanlarla aile kurmamak lazım.devletinde daha etkin olması lazım mücadele ve rehabilitasyonda.nesiller bozuluyor.
    Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
  • Aynen : Ey iman edenler! İçki, kumar, dikili taşlar, fal okları şeytan işi iğrenç şeylerdir. Bunlardan kaçının ki kurtuluşa eresiniz. Maide suresi 90. Ayet anlayana görenedir...
    Cevap Yaz 5 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika