Tek başına yaşayan yaşlı adamdan 2 aydır haber alamayan akrabası, evine gidince cansız bedenle karşılaştı

Karabük'te, yalnız yaşayan 60 yaşındaki Kenan Çakır, yeğeni tarafından evde ölü bulundu. Şahsın yaklaşık iki ay önce hayatını kaybettiği belirlendi.

Karabük'te tek başına yaşayan Kenan Çakır'dan haber alamayan yeğeni, durumunu merak ederek eve geldi. Yerde tanınmaz halde cansız bedenle karşılaşan yeğen, polise haber verdi. Cumhuriyet savcısı ve doktor tarafından yapılan incelemede Çakır'ın yaklaşık 2 ay önce hayatını kaybettiği belirlendi. Tanınmaz ve çürümüş halde olan cansız bedeni, Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ekiplerince ceset torbasına konulduktan sonra otopsi yapılmak üzere Ankara Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

OTELDE MİSAFİR EDİLMİŞ

Karabük Belediyesi ilaçlama ekibi tarafından da evden etrafa yayılan kötü koku nedeniyle ilaçlama yapıldı. Soğuksu Mahallesi Muhtarı Hüseyin Yavuz, İhlas Haber Ajansı muhabirine yaptığı açıklamada, Çakır'ın yaklaşık bir yıldır Karabük Valiliği tarafından otelde misafir edildiğini söyledi.

"YÜZÜ TANINMIYOR"

Çakır'ın kış ayı süresince otelde kaldığını ve havaların ısınmasıyla harabe durumdaki evine geldiğini ifade eden Yavuz, "Biraz rahatsızlığı vardı, kanser tarzında bir hastalığı vardı. Haberimiz olmadan buraya gelmiş, çok kötü, virane şeklinde evi var burada kalmış. Sabah saatlerinde burada ilaçlama yaptık. Daha sonra bir yeğeni olduğunu söyleyen kadın beni aradı, evine gidip bakmasını söyledim. Daha sonra kendisinin ölü olduğunu söyledi. Ekipler geldi, sağ olsunlar AFAD geldi. Yaklaşık 2-2,5 ay olmuş, yüzü tanınmıyor elle tutulmuyor. Otopsi için Ankara'ya gönderildi" dedi.

Tek başına yaşayan yaşlı adamdan 2 aydır haber alamayan akrabası, evine gidince cansız bedenle karşılaştı - Son Dakika
Kaynak: İHA
15 Ağustos 2020 Cumartesi 17:13
YORUMLAR (9)
  • Sahipsizlik : Allah kimseye böyle bir ölüm nasip etmesin kimsen olmazsa arayanın olmaz Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • salimaktaş : nasılakrabaymış.onlarücaydırsormuyorlar...hemenmırasına.elkoyarlar.nasılbirköymüşorası.nasılakrababunlar.yarınbunlaradabakmazlar,,
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika