Son Dakika: Elazığ'daki 6.8 büyüklüğündeki depremde ölü sayısı 39'a yükseldi

Son dakika: Sağlık Bakanı Koca Fahrettin Koca, Elazığ'ın Sivrice ilçesinde 6.8 büyüklüğündeki depremde hayatını kaybedenlerin sayısı 39'a yükseldiğini açıkladı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Elazığ'ın Sivrice ilçesinde 6.8 büyüklüğündeki depremde hayatını kaybedenlerin sayısının 39'a yükseldiğini açıkladı.

"BİR KİŞİNİN DAHA CANSIZ BEDENİNE ULAŞILDI"

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Elazığ'ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremle ilgili TGRT Haber'e açıklamalarda bulundu. Bakan Koca, depremde enkaz altından bir kişinin daha cansız bedenine ulaşıldığını belirterek "Depremde hayatını kaybedenlerin sayısı 39'a yükseldi" dedi.

"KRİTİK DURUMDA YARALI YOK"

Bakan Koca, depremden yaralı olarak kurtarılanların durumunun iyi olduğunu vurgulayarak, "Yaralıların hiçbirini kaybetmedik, kritik durumda yaralı yok" açıklamasında bulundu.

Son Dakika: Elazığ'daki 6.8 büyüklüğündeki depremde ölü sayısı 39'a yükseldi - Son Dakika
Vatandaş, deprem bölgesine gelen İmamoğlu'na çağrıda bulundu: Müteahhitler tutuklansın Vatandaş, deprem bölgesine gelen İmamoğlu'na çağrıda bulundu: Müteahhitler tutuklansınElazığ depremini bilen Naci Görür 'Doğu Anadolu fayı uyandı' dedi ve Kahramanmaraş'ı uyardı Elazığ depremini bilen Naci Görür 'Doğu Anadolu fayı uyandı' dedi ve Kahramanmaraş'ı uyardıElazığ'da 27 saatin sonunda mucize kurtuluş! Enkaz altındaki anne de kurtarıldı Elazığ'da 27 saatin sonunda mucize kurtuluş! Enkaz altındaki anne de kurtarıldıDepremde hayatını kaybedenlerin sayısı 31'e yükseldi Depremde hayatını kaybedenlerin sayısı 31'e yükseldiDepremin ardından Elazığ ve Malatya'da 73 bina yıkıldı Depremin ardından Elazığ ve Malatya'da 73 bina yıkıldıArama kurtarma çalışmalarına hassas burunlu eğitimli köpekler de katıldı Arama kurtarma çalışmalarına hassas burunlu eğitimli köpekler de katıldıAcun Ilıcalı çağrılara kulak verdi! Sosyal medya hesabından saat verip duyurdu Acun Ilıcalı çağrılara kulak verdi! Sosyal medya hesabından saat verip duyurduElazığlı depremzede herkesin aksine kendine sitem etti: O kadar parayı mezara mı götüreceğiz? Bize her şey müstahak Elazığlı depremzede herkesin aksine kendine sitem etti: O kadar parayı mezara mı götüreceğiz? Bize her şey müstahakCedi Osman, Elazığ'daki depremzedeler için düzenlenen kampanyada 385 bin TL toplandığını açıkladı Cedi Osman, Elazığ'daki depremzedeler için düzenlenen kampanyada 385 bin TL toplandığını açıkladıSon dakika: Süleyman Soylu: AFAD yönlendirmeden kimse Malatya ve Elazığ'a bir şey göndermesin Son dakika: Süleyman Soylu: AFAD yönlendirmeden kimse Malatya ve Elazığ'a bir şey göndermesinElazığ'da 27 saatin sonunda mucize kurtuluş! Enkaz altındaki anne de kurtarıldı Elazığ'da 27 saatin sonunda mucize kurtuluş! Enkaz altındaki anne de kurtarıldıMHP Ordu Milletvekili Enginyurt'tan Berna Laçin'ne tepki: Ülke yasta, Berna Laçin oynaşta MHP Ordu Milletvekili Enginyurt'tan Berna Laçin'ne tepki: Ülke yasta, Berna Laçin oynaştaAnne ve 2,5 yaşındaki çocuğunun enkazdan kurtarılma anı jandarma kamerasına yansıdı Anne ve 2,5 yaşındaki çocuğunun enkazdan kurtarılma anı jandarma kamerasına yansıdıVatandaş, deprem bölgesine gelen İmamoğlu'na çağrıda bulundu: Müteahhitler tutuklansın Vatandaş, deprem bölgesine gelen İmamoğlu'na çağrıda bulundu: Müteahhitler tutuklansınSon Dakika: Elazığ'a zemin+3'ü geçmeyecek binalar yapılacak Son Dakika: Elazığ'a zemin+3'ü geçmeyecek binalar yapılacakSon dakika: Elazığ'daki depremde ölü sayısı 39'a yükseldi Son dakika: Elazığ'daki depremde ölü sayısı 39'a yükseldi
26 Ocak 2020 Pazar 22:41

fahrettin koca, Tgrt Haber, Sivrice, Elazığ, Deprem, Tgrt, Son Dakika

Son Dakika