Son Dakika: Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi süresiz olarak ertelendi

Son dakika: UEFA, daha önce Mayıs ayına ertelenen Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi'ni süresiz olarak erteledi.

UEFA, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi final karşılaşmalarının süresiz ertelendiğini açıkladı.

UEFA'dan yapılan açıklamada, mayıs ayında oynanması planlanan erkek futbolunda Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi final karşılaşmaları ile kadın futbolundaki Şampiyonlar Ligi finalinin koronavirüs tedbirleri kapsamında ertelendiği duyuruldu.

TARİHLER DAHA SONRA AÇIKLANACAK

Karşılaşmaların oynanacağı tarihlerin, UEFA Başkanı Aleksander Ceferin öncülüğünde kurulan çalışma grubu tarafından belirleneceği ve daha sonra açıklanacağı ifade edildi.

Sezon başında açıklanan takvime göre UEFA Şampiyonlar Ligi finalinin, 30 Mayıs'ta İstanbul'daki Atatürk Olimpiyat Stadı, UEFA Avrupa Ligi finalinin 27 Mayıs'ta Polonya'daki Gdansk Stadı, UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi finalinin ise 24 Mayıs'ta Avusturya'daki Viola Park'ta oynanması planlanıyordu.

Son Dakika: Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi süresiz olarak ertelendi - Son Dakika Spor
23 Mart 2020 Pazartesi 20:55
YORUMLAR (10)
  • Net : Hl Nisanda Mayısta hatta Haziranda haftada iki maçla ligleri bitirmeyi hedefliyoruz diyorlar ya çok anlamsız. Bence spor camiası korona deyip duruyor ama işin ciddiyetinin farkında değiller. Para o kadar önemli ki batmasınlar diye futbolcuları riske edip bize rezil kepaze 8 haftalik maç izletecekler. Hepsi patates olmustur simdiden, sakatlıklar, yabancılar, gidecekler vs. asil boyle oynanirsa haksizlik olacak. Siz ne derseniz deyin mevcut sıralama tescil, küme düşme iptal. Bu işin sonu bu...
    Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
  • Kartal : Kimsenin birşey sakladığı yok. Sağlık bakanı hergün ölen vatandaşıda, hasta olan vatandaşıda açıklıyor. Daha ne istiyorsunuz önlemler alındı, ilaçlar getirildi, düzelen hastalarımızda var, hergün dahada artacak. Şimdi yok gerçek rakam, yok italyadan daha kötüyüz insanları kötü yürekleriniz ve kötü niyetlerinizle morallerini bozmayın felaket tellallığına da soyunmayın.Bir işe yarayın evde oturun
    Cevap Yaz 3 2 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika