Song To Song Filmi

Song to Song filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Song to Song filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Bir yıldızlar geçidi olan i Badlands ve The Thin Red Line gibi unutulmaz lere imza atan Amerikalı cı Terrence Malick'in yazıp yönetti.

Teksas'ın Austin şehrinde düzenlenen bir müzik festivalinin içerisinde yaşanan deneysel bir aşk hikayesi ele alınıyor. Dünya çapında 100'den fazla müzik grubunun katılım sağladığı bu festival süresince şehirde eşi görülmemiş bir coşku yaşanmaktadır. Bu esnada meydana gelen iki aşk üçgenine odaklanan yapıt, karakterlerin takıntı ve ihanetler çerçevesinde gelişen hikayelerini ele alıyor.
Yönetmen: Terrence Malick
Senaryo: Terrence Malick
Oyuncular: Ryan Gosling, Natalie Portman, Michael Fassbender, Christian Bale, Cate Blanchett, Val Kilmer, Benicio Del Toro, Haley Bennett, Rooney Mara, Boyd Holbrook , Trevante Rhodes , Holly Hunter, Bérénice Marlohe, Clifton Collins Jr., Callie Hernandez, Tom Sturridge, Dora Madison, Angela Bettis, Iggy Pop, Heather Kafka, Linda Emond, Natalie Makenna, Florence Welch, Patti Smith, Olivia Grace Applegate, Johnny Walter, John Lydon, Arcade Fire, Savannah Welch, Oryan West, Nina Varano, Chase Joliet, Peggy Schott, Camille Natta, Batan Silva, Richard Dillard , Gareth Maguire, Iron & Wine, Brady Coleman
Filmin Türü: Drama
Orijinal Adı: Song to Song
Yapımcı Firma: Buckeye Pictures, FilmNation Entertainment
Yapım Yılı: 2017
Yapım Ülkesi: ABD
Orijinal Dili: İngilizce
Filmin Süresi: 145 dk.
Dağıtıcı Firma: Pinema
Vizyon Tarihi: 29.12.2017

Kaynak: InterSinema.com

06 Eylül 2017 Çarşamba 13:54

The Thin Red Line, Amerika Birleşik Devletleri, Terrence Malick, Sinema