Spor camiasından Fenebahçe'ye geçmiş olsun mesajları

Fenerbahçe Kulübü'nün futbol takımında bir futbolcu ile bir sağlık personelinde koronavirüs bulgularına rastlanmasının ardından spor camiasından geçmiş olsun mesajları geldi.

Birçok futbol kulübü, koronavirüs testinde bir oyuncusu bir de sağlık çalışanında pozitif bulgu olduğunu açıklayan Fenerbahçe'ye geçmiş olsun mesajı gönderdi.

BEŞİKTAŞ

"Fenerbahçe Spor Kulübü sporcusu ile sağlık heyeti çalışanında Covid-19 bulgularına rastlandığını üzüntüyle öğrendik. Bu süreci sağlıklı bir şekilde geride bırakmalarını temenni ediyor, geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz."

GALATASARAY

"Fenerbahçe Erkek Basketbol A Takımı oyuncularının ve idari personelinin detaylı tarama sonuçlarının iyi haberler getirmesini, en kısa sürede sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyor, geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz."

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR

"Geçmiş olsun Fenerbahçe. Oyuncunuzun ve personelinizin en kısa sürede sağlıklarına kavuşmasını temenni ediyoruz."

GÖZTEPE

"Geçmiş olsun Fenerbahçe. En kısa zamanda iyi haberlerinizi bekliyoruz."

GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ

Geçmiş olsun Fenerbahçe. Bir an önce sağlık çalışanınızın ve futbolcunzun güzel haberlerini bekliyoruz. Kalbimiz sizinle."

AYTEMİZ ALANYASPOR

"Covid-19 bulgularına rastlanan oyuncu ve personelinizin bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını temenni ederiz. Geçmiş olsun Fenerbahçe."

VOLEYBOL FEDERASYONU BAŞKANI MEHMET AKİF

"Spor camiası olarak üzüntülü bir haberi de Fenerbahçe Spor Kulübü'nden aldık. Umuyorum ki sporcu ve sağlık heyeti çalışanı arkadaşlarımız da en yakın sürede sağlıklarına kavuşurlar. Geçmiş olsun Fenerbahçe camiası."

Spor camiasından Fenebahçe'ye geçmiş olsun mesajları - Son Dakika Spor
Kaynak: DHA
25 Mart 2020 Çarşamba 17:16
Abone Ol
Paylaş
YORUMLAR (8)
 • Bjk li DEMİR : FB sipor kulübümüz'e ve futbolcuları ve. Personeli'ne geçmiş olsun siporcularımız ve personelimizin en kısa zamanda sağlığına kavuşmalarını dilerim. ALLAH cümlemizi bu hastalıktan korusun
  Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
 • saban bal : bir gs li olarak gecmis olsun ve kaldigimiz yerden guzel kiran kirana devam insallah dostca ve kardesce
  Cevap Yaz 20 0 Yayından Kaldır
 • ramazan : Koyu FENERBAHÇE taraftarıyım.Öğretmenim.Futbolcumuza,teknik heyetimize geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum.ALLA ŞİFALAR VERSİN.
  Cevap Yaz 10 0 Yayından Kaldır
 • Ne kadar güzel : Insanların zor zamanda birbirine kenetlenmesi ne kadar güzel tüm hastalarimiza ALLAH acil sifa versin
  Cevap Yaz 25 0 Yayından Kaldır

Son Dakika