Spor Duygun Yarsuvat Yeni Bir Seçim Yapmak İstemiyoruz

Spor Duygun Yarsuvat Yeni bir seçim yapmak istemiyoruzSerhan TÜRK - İSTANBUL DHAGalatasaray Kulübü'nün eski başkanı Duygun Yarsuvat, Biz artık yeni bir seçim yapmak istemiyoruz.

Spor Duygun Yarsuvat Yeni bir seçim yapmak istemiyoruz
Serhan TÜRK - İSTANBUL DHA
Galatasaray Kulübü'nün eski başkanı Duygun Yarsuvat, Biz artık yeni bir seçim yapmak istemiyoruz. Sizlerle yola devam etmek istiyoruz ama mecbur bırakırsanız istemediğimiz şeyleri yapmak zorunda kalabiliriz dedi.
Galatasaray Lisesi'nde gerçekleştirilen Eylül ayı divan kurulu toplantısının güncel konular bölümünde konuşan Yarsuvat, Sarı-kırmızılı kulübün yönetim kurulunu, 22 Eylül'de, çoğunluk sağlanamaması durumunda ise 29 Eylül'de düzenlenmek üzere karar aldığı olağanüstü genel kurul toplantısını iptal etmeye çağırdı.
Duygun Yarsuvat, kulübün önemli gayrimenkullere sahip olduğunu belirterek, Gayrimenkullerimizin değerlendirilmesi tabii ki söz konusudur ama bunların hiçbirini elden çıkaramayız. Burada satmak sözcüğü kullanılmıyor ama farklı ifadeler var. Bunları sermaye olarak bir şirkete koyarsanız bu gayrimenkul artık sizin değildir. Galatasaray'ın hiçbir gayrimenkulünü satmak için böyle dolaylı bir yolu denememek lazım. Bu, Galatasaray'ın aklıyla alay etmek anlamına gelir. Bu, bizi rencide edici bir tekliftir. Dolayısıyla gayrimenkullerle ilgili bu olağanüstü genel kurul maddelerinin hepsinin reddedilmesi lazım. Ayrıca değerlendirilmek istenen gayrimenkulün önce plan ve projesinin bildirilmesi gerekir. Sonra genel kuruldan onay istemek icab eder diye konuştu.
Yarsuvat, yönetim kuruluna da seslenerek, Yönetim kurulu, lütfen bu toplantıyı iptal edin. Galatasaray'ın daha fazla yara almasına müsade etmeyin. Galatasaray'da bölünme olabilir buna müsade etmeyin. Biz artık yeni bir seçim yapmak istemiyoruz. Sizlerle yola devam etmek istiyoruz ama mecbur bırakırsanız istemediğimiz şeyleri yapmak zorunda kalabiliriz şeklinde konuştu.
Spor Duygun Yarsuvat Yeni Bir Seçim Yapmak İstemiyoruz

Kaynak: DHA

12 Eylül 2018 Çarşamba 17:58

Galatasaray, DHA, Duygun Yarsuvat, Spor
YORUMLAR