'Taraftarlarımızın da Desteğiyle Şampiyon Olacağız'

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Yeni Malatyaspor'da, defans oyuncusu Uğur Bulut, yeni sezona en iyi şekilde hazırlanıp formayı kapmak istediğini söyledi.

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Yeni Malatyaspor'da, defans oyuncusu Uğur Bulut, yeni sezona en iyi şekilde hazırlanıp formayı kapmak istediğini kaydederek, "İnşallah bu sezon taraftarlarımızın da desteğiyle şampiyon olacağız" dedi.

Takımın iyi bir iskeletinin olduğunu ifade eden genç futbolcu, "Takımda geçen sezondan kalan oturmuş bir yapı var. Bu bizim için çok büyük avantaj olacak. Teknik kadronun ihtiyaç gördüğü yerlere takviye yapılarak bu takım iyi işler yapacaktır. Kaliteli bir kadroya sahibiz. Taraftarlarımızın da desteğiyle inşallah bu sezon şampiyon oluruz" diye konuştu.

Ligde zorlu rakiplerle karşılaşacaklarını dile getiren Uğur, "Bu liglerde kolay takım ya da zor takım yoktur. Her maç sahada kazanılıyor. Biz futbolcular olarak sahada en az rakip kadar koşup ve mücadele edersek yenemeyeceğim rakip olmaz. Tabi bu seneyle geçtiğimiz sezonu kıyasladığımız zaman hedef noktasında birçok iddialı takım var. Şu da bir gerçek ki en başında belirttiğim gibi bizim en büyük avantajımız oturmuş bir kadromuzun olması" ifadelerini kullandı. - MALATYA

Kaynak: İHA

11 Temmuz 2013 Perşembe 15:11

Yeni Malatyaspor, Spor
YORUMLAR