Spor Toto 2. Lig

Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup takımlarından Yeni Malatyaspor'da, takımın sol kanat oyuncusu Ramazan Kahya ile defans oyuncusu Uğur Bulut yeni sezonla ilgili iddialı açıklamalarda bulundu.

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Yeni Malatyaspor'da, takımın sol kanat oyuncusu Ramazan Kahya ile defans oyuncusu Uğur Bulut yeni sezonla ilgili iddialı açıklamalarda bulundu.

Kahya, yeni sezona şampiyonluk parolasıyla başlayacaklarını kaydederek, "Hayırlısıyla yeni sezona başlıyoruz. Şansızlıklarla dolu bir sezonu geride bıraktık. Fethiyespor maçında yaşananlar ortada. Yeni sezon öncesi aramıza yeni arkadaşlarımız katıldı. Takımda iyi bir hava var. İyi bir arkadaşlık ortamı oluştu. Yeni sezonda da şampiyonluğa oynayacağız. Kampı en iyi şekilde değerlendirip, sezona iyi başlamak istiyoruz" dedi.

İyi bir sezon geçirip, şampiyonluğa ulaşmak istediklerini ifade eden tecrübeli futbolcu, şunları söyledi: "Grubumuz daha zorlu. Kuvvetli rakipler var. Zor bir grup ama biz kendimize güveniyoruz. İyi bir kadromuzun olduğunu düşünüyorum. Geçen sezondan iskelet kadromuzu da koruduk. İyi bir seri yakalayıp, hedefimize ulaşmak istiyoruz. Çünkü bu ligde seri yakalamak çok önemli. iyi bir seri yakaladığınız zaman hedefe gidiyorsunuz. Biz kendimize her anlamda güveniyoruz. Grubun zorlu olması bir yandan da iyi. Çünkü herkes birbirini yenebilecek kapasitede. O açıdan rahatız. Biz elimizden geleni yapıp, hedefimize ulaşacağız. İyi bir sezon bizi bekliyor."

Defans oyuncusu Uğur Bulut ise, geride bıraktıkları sezonda ulaşamadıkları hedefi bu sezon yakalamak istediklerini belirterek, "Yeni bir sezon, yeni rakipler, yeni bir şans ve yeni bir lig bizi bekliyor. Zorlu bir lig olacak. Bu sene takımlar daha kuvvetli. Dişli rakipler var. Bu anlamda kamp sezonunu iyi geçirip, Yeni Malatyaspor'u bu sezon şampiyon yapmak istiyoruz" ifadesini kullandı.

Zorlu bir grupta mücadele edeceklerini ifade eden genç futbolcu, "Bu sezon grupta iyi ve güçlü takımlar var. İyi transfer yapan takımlar var. Rakiplerimiz dişil ama camia olarak baktığımızda Yeni Malatyaspor, kulüp, taraftar ve yönetim olarak daha büyük bir camia. Biz rakiplerimizden korkacağımıza, onlar bizden korksun. Sonuçta hiçbir maç oynanmadan kazanılmıyor. Her karşılaşmaya şampiyonluk havasında çıkıp, ligden direk çıkmak istiyoruz" dedi. - MALATYA

Kaynak: İHA

19 Temmuz 2013 Cuma 15:17

Fethiyespor, Ramazan Kahya, Yeni Malatyaspor, Spor
YORUMLAR