Sürücüler Uygulamadan Memnun

Antalya’nın Manavgat ilçesinde Antalya Caddesi başta olmak üzere trafiğin tıkandığı bölgelerde uygulamaya konulan dubalarla bölünmüş yol, ilçe trafiğini rahatlattı.

Antalya'nın Manavgat ilçesinde Antalya Caddesi başta olmak üzere trafiğin tıkandığı bölgelerde uygulamaya konulan dubalarla bölünmüş yol, ilçe trafiğini rahatlattı.

Manavgat Şoförler Odası Başkanı Mahmut Şafak, Antalya Caddesi'ne trafiğe çözüm olarak hayata geçirilen uygulamanın trafik hızlı bir akışını sağladığını belirterek, sürücülerin uygulamadan memnun olduklarını belirtti. Şafak, "Belki bu uygulamada eksikler olabilir. Caddede çok fazla yaya geçidi var. Daha aza indirilebilir. Yaya geçitlerinde yayalara ve sürücülere yönelik daha dikkat çekici, uyarıcı tabelalar konulabilir. Orta refüjdeki araların mutlaka kapanması gerekiyor" dedi.

Hem sürücü hem de yayaların trafik kurallarına uyması gerektiğini de vurgulayan Şafak, "Her şeyi sürücüden ya da her şeyi yayadan beklemek olmaz. Herkesin mutlaka trafik kurallarına uyması gerekir" diye konuştu - ANTALYA

Kaynak: İHA

28 Kasım 2014 Cuma 11:19

Mahmut Şafak, Manavgat, Antalya, Yerel