Taner Savut: Rakibimizin Durumuyla İlgilenmiyoruz

AYTEMİZ Alanyaspor Sportif Direktörü Taner Savut, Kayserispor maçıyla ilgili, 'Rakibimizin durumuyla çok fazla ilgilenmiyoruz.

AYTEMİZ Alanyaspor Sportif Direktörü Taner Savut, Kayserispor maçıyla ilgili, "Rakibimizin durumuyla çok fazla ilgilenmiyoruz. Her maça puan ya da puanlar için çıktık. Kayserispor maçına da aynı düşünceyle hazırlanıyoruz" dedi.
Ligin 29'uncu haftasında cumartesi günü deplasmanda karşılaşacakları Kayserispor maçının hazırlıklarını sürdüren Aytemiz Alanyaspor'da Sportif Direktör Taner Savut, Osmanlıspor maçında iyi oynadıklarını ancak yakaladıkları pozisyonları değerlendiremedikleri için sahadan yenilgiyle ayrıldıklarını söyledi. Osmanlıspor yenilgisinden dolayı moralsiz olmadıklarını belirten Savut, "İyi futbol oynadık, sadece karşılığını alamadık. Şimdi Kayserispor maçına hazırlanıyoruz. Ligin ikinci yarısına çok iyi bir çıkışla başlayan ancak son haftalarda düşüşe geçen bir takımla karşılaşacağız. Hoca değişikliğinin rakibimize nasıl yansıyacağını hafta sonu göreceğiz" dedi.
Kayserispor maçının hazırlıklarını sürdürdüklerini aktaran Savut, "Rakibimizin durumuyla çok fazla ilgilenmiyoruz. Her maça puan ya da puanlar için çıktık. Kayserispor maçına da aynı düşünceyle hazırlanıyoruz. Alacağımız puan ya da puanlar iyice rahatlamamızı sağlayabilir. Maça bu düşünceyle hazırlanıyoruz. Vagner Love'un sakatlığı var. Çalışmalarını sürdürüyor. Hafta sonuna yetişip yetişmeyeceğini hep birlikte göreceğiz" diye konuştu. - Antalya

Kaynak: DHA

27 Nisan 2017 Perşembe 12:07

Aytemiz Alanyaspor, Kayserispor, Taner Savut, Politika, Güncel