Tarkan, İsmailov'un Oğlu İçin Söyleyecek

Pop müzik şarkıcısı Tarkan, Azeri asıllı Rus işadamı Telman İsmailov'un oğlu için konser verecek.

Pop müzik şarkıcısı Tarkan, Azeri asıllı Rus işadamı Telman İsmailov'un oğlu Sarkhan İsmailov'un Mardan Palace Otel'de bu akşam yapılacak nişanında konser vermek üzere Antalya'ya geldi.

Turizmin oscarları olarak adlandırılan 'World Travel Awards 2010'da 'Dünyanın En Lüks Oteli' ünvanını alan 1.5 milyar dolar maliyetli Mardan Palace Otel'in sahibi Azeri asıllı Rus işadamı Telman İsmailov otelinde oğlu Sarkhan İsmailov için bu akşam nişan yapacak. Kundu Turizm Bölgesi'ndeki otelde hazırlıkları günlerdir süren ve ayrıntıları basından sır gibi saklanan tören için konuklar Antalya'ya geldi. Bu akşam Mardan Palace Otel'de düzenlenecek nişana dünya sosyetesinden çok sayıda seçkin konuk katılırken, gecede sahneye Amerikalı müzik grubu Pussycat Dolls'un baş vokalisti Nicola Scherzinger ve Tarkan çıkacak.

Bugün öğle saatlerinde uçakla Antalya'ya gelen Tarkan, kendisini havalimanı çıkışında bekleyen basın mensuplarının sorularını yanıtsız bıraktı. Hızla aracına doğru yönelen sanatçı, son hazırlıklarını yapmak üzere otele geçti. - Antalya

Kaynak: DHA

28 Ocak 2012 Cumartesi 16:22

Antalya, Telman İsmailov, Tarkan, Magazin
YORUMLAR