Çocuklarının gözü önünde eşine kafa attı! O anlar kamerada

Osmaniye'de, acımasızca sokak ortasında tartıştığı eşine kafa atan şahsın o anları çevredeki bir güvenlik kamerası tarafından anbean kaydedildi.

Osmaniye'de, sokak ortasında tartıştığı eşine kafa atan kişi, çevredeki iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Olay, mahallede tepki toplarken, saldırganın eşine sürekli şiddet uyguladığı, kadının ise korktuğu için şikayetçi olmadığı iddia edildi.

ÇOCUKLARININ GÖZÜ ÖNÜNDE KAFA ATTI

Kent merkezinde kimliği belirsiz kişi, eşi olduğu öğrenilen kadınla bilinmeyen nedenle sokak ortasında tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine saldırgan, çocuklarının gözü önünde, eşine kafa attı. Kadın, yere yığılırken, çocuğu da koşarak yanına gidip, annesine sarıldı. Saldırgan, daha sonra yanına gittiği eşini yerden kaldırdı.

OLAY AYNI KAMERADA

Olay anı ise çevredeki iş yerinin güvenlik kamerasınca anbean kaydedildi. Görüntülerde kadın ve eşinin konuştuğu, eşinin bir anda kadına kafa attığı ve kadının yere yığıldığı anlar yer aldı. Öte yandan çiftin, çevredeki esnaf tarafından tanındığı öğrenildi. Saldırganın, eşine sürekli şiddet uyguladığı, kadının ise korktuğu için şikayetçi olmadığı iddia edildi.

Çocuklarının gözü önünde eşine kafa attı! O anlar kamerada - Son Dakika
Kaynak: DHA
02 Ağustos 2020 Pazar 08:50
YORUMLAR (24)
  • Abc : Faşist ırkçı KURTÇUKLAR BAKIN EŞİNE ŞİDDET UYGULAYAN BİR AKDENİZ İLİNDEN GÖRÜN BAKIN DOĞUDA DRĞİL BATIDA İYİ BAKIN AYRICA EN ÇOK ŞİDDET VAKALARI BATIDA FAŞİSTLER SIKILDIM LAN SİZDEN O ÇOK SEVDİĞİNİZ ALMANYA YA GİDİN DE AYNI IRKÇILIĞI SİZE YAPINCA BİRAZ GÜLELİM GÖTÜNÜZDEN KAN ALIYORLAR HERGÜN AĞLIYORSUNUZ AYNI ŞEYİ SİZ YAPINCA İYİYDİ DRĞİL Mİ
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Kadın : Kadın adamın üstüne yürüyor kadın başlatıyor elinde bişey var kadının yanlış görmüş olabilirşm
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika