Talihsiz aile tatillerinin ilk saatinde soyuldu

Tatil için Konya'dan Antalya'ya gelen ailenin hevesi kursağında kaldı. Otomobillerini park edip sahile inen aile, bir saat sonra otoparka dönünce camın kırılıp, içinde 1200 lira ile çeyrek altının olduğu çantanın yerinde olmadığını fark etti. Mağdur adam, "Tatili ucuza getirmek istiyorduk. Hırsız mağduru olduk" dedi.

Konya'da eşi ve oğluyla tatil için Antalya'ya gelen Murat Levent'in (25) denize girmek için park ettiği otomobilinde bıraktığı, içinde 1200 lira ve çeyrek altın bulunan çanta çalındı. Levent, Antalya'ya geldikten bir saat sonra soyulduklarını belirterek, "Tatili ucuza getirmek istiyorduk. Hırsız mağduru olduk" dedi.

Hırsızlık olayı, Konyaaltı Sahili'ndeki Antalya Yaşam Parkı'nda yaşandı. Konya'dan eşi ve oğluyla bir yakının yanına tatile gelen Murat Levent, 38 YV 386 plakalı otomobilini park edip, denize girmek için sahile gitti.

Araba CAMI KIRILMIŞ

Bir süre sonra otomobile dönen Levent, sol arka camının kırılıp, bagajda bulunan ve içinde 1200 lira ile çeyrek altının olduğu çantanın yerinde olmadığını fark etti. Levent, hemen polisi aradı.

"TATİLİ UCUZA GETİRMEK İSTİYORDUK, HIRSIZ MAĞDURU OLDUK"

İhbar üzerine harekete geçen polis, çalışma başlattı. Olaydan bir saat önce Konya'dan Antalya'ya geldiklerini belirten Murat Levent, "Arabayı park ettikten sonra, sahile gidip, geldim. Camın kırık olduğunu fark edince soyulduğumu anladım. Hemen polisi aradım. Tatili ucuza getirmek istiyorduk, hırsız mağduru olduk" dedi.

Talihsiz aile tatillerinin ilk saatinde soyuldu - Son Dakika
Kaynak: DHA
08 Ağustos 2020 Cumartesi 15:52
YORUMLAR (39)
  • MUSTİ : antalya tatil için tercih edilecek Türkiye de en son yer deyim şişe kırıklarıyla dolu sahilleri hat safhada hırsızlık oldukça tehlikeli biyer uyuşturucu alan gençlerler dolu aile ile gidilecek yer hemen hemen yok gibi gelin görün yapacak bişey yok tatil için en güzel yer izmir çeşme......
    Cevap Yaz 0 3 Yayından Kaldır
  • antalyali : 1200TL hiç biryerde tatil yapamazdın zaten yine kardasın merak etme. Kasko varsa çalınan eşya ve parayı alabilirsin. polise tutanak tutturup.
    Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
  • yazın antalya yerine konya yazılsın tabelaya : tum konyalılar antalyada körler sağırlar birbirini ağırlar iki bölgede lanetlenmiş ahlak denen bişey kalmamış karılar kızlar erkekler bir arada denizde muslumanlıkta bu varmı ? eğer muslumansan bir peygamberin var ve seni uyarmış değilmi ?
    Cevap Yaz 1 6 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika