Ted İstanbul Seniors Cup'ta Sona Yaklaşıldı

İstanbul Cerrahi Hastanesi’nin ana sponsorluğu’nda düzenlenen tenis turnuvası ’TED İstanbul Seniors Cup’ 25 Kasım’da sona erecek.

İstanbul Cerrahi Hastanesi'nin ana sponsorluğu'nda düzenlenen Tenis turnuvası 'TED İstanbul Seniors Cup' 25 Kasım'da sona erecek.
TED Spor Kulübü tesislerinde İstanbul Cerrahi Hastanesi ana sponsorluğunda organize edilen 'TED İstanbul Seniors Cup'ta sona geliniyor. Ulusal ve uluslararası birçok oyuncunun yanı sıra üst düzey yöneticiler, ünlü iş adamları, sanatçılar ve kulüp üyelerinin katıldığı turnuvada, bu yıl ulusal 26 kategoride gerçekleşti. Turnuvanın önemli oyuncularından Enbe Orkestrası şefi Behzat Gerçeker 55+ Tek Erkekler kategorisinde rakibini 6-4 ve 6-1'lik setlerle yenerek finale çıktı.
Yapılan açıklamada İstanbul Cerrahi Hastanesi ve TED; İstanbul Seniors Cup'ın katılımcıları dereceye girdikleri takdirde Türkiye genelinde yapılan turnuvalar arasında katsayısı en yüksek olan puanı alacakları belirtilirken, yıl sonunda ilk beşe giren senyör oyuncular Türkiye Tenis Federasyonu tarafından ödüllendirilecek.
Ayrıca, turnuvanın ana sponsorunun katılımcılara; göz, yağ, tansiyon ve şeker taraması, tüm oyunculara indirimli sağlık kartı ve katılımcılara özel hediyeler vereceği bildirildi. - İSTANBUL

Kaynak: İHA

23 Kasım 2017 Perşembe 14:05

Türkiye, İstanbul, Spor
YORUMLAR